дивитися відео та огляд матчу Ла Ліги 2023/2024

У матчі чемпіонату Іспанії Валенсія обіграла Альмерію з рахунком 2:1, а один з голів забив український форвард Роман Яремчук.

Сама гра відбувалася у межах 23-го туру іспанської Ла Ліги на домашньому стадіоні кажанів Месталья.

Гол Яремчука у матчі Валенсія – Альмерія

Яремчук відзначився на 23-й хвилині, забивши головою після навісу у штрафний майданчик гостей від хавбека Валенсії Пепелу.

На радощах після голу Яремчук зняв футболку, за що отримав миттєвий гірчичник від арбітра за неспортивну поведінку.  Ла Ліга привітала Романа із забитим м’ячем, написавши: 191 сантиметр голу.

Для українця це другий гол у Ла Лізі та третій загалом у складі Валенсії, за яку він виступає на правах оренди із бельгійського Брюгге.

Щодо матчу то першими відкрили рахунок у матчі господарі поля вже на 14 хвилині після точного удару Уго Дуро. Після перерви хавбек Альмерії Серхіо Аррібас відіграв один м’яч. А згодом кажани могли збільшити свою перевагу, але Пепелу не реалізував пенальті на 61-й хвилині.

Таким чином матч завершився з рахунком 2:1 на користь кажанів, які завдяки перемозі піднялися на сьоме місце у турнірній таблиці чемпіонату Іспанії. Нині у Валенсії 35 очок. Лідером Лі Ліги залишається мадридський Реал (57 очок).