дивитись відео та огляд матчу Ліги чемпіонів 2023/2024

Мадридський Реал здобув вольову перемогу над мюнхенською Баварією у матчі-відповіді півфіналу Ліги чемпіонів сезону-2023/24.

Гра Реал – Баварія відбулася у Мадриді на стадіоні Сантьяго Бернабеу та завершилася з рахунком 2:1 на користь вершкових – 4:3 за сумою двох матчів. Це означає, що Реал став другим фіналістом Ліги чемпіонів УЄФА у 2024 році.

Реал Мадрид – Баварія – 2:1 (4:3)

Перший тайм минув без голів. Нагоду відзначитися мав гравець господарів Вінісіус Жуніор, але м’яч після його удару влучив у штангу.

Перед відходом на перерву потужно пробивав Гаррі Кейн, але його удар парирував український голкіпер Андрій Лунін. Воротар збірної України вийшов у стартовому складі та відіграв весь матч.

Першими відкрити рахунок все ж вдалося мюнхенцям після потужного удару Альфонсо Девіса – без шансів для Луніна. За кілька хвилин Реал відновив паритет, але гол відмінили після перегляду VAR.

Все ж королівському клубу вдалося перевернути гру на свою користь та вирвати перемогу. Форвард вершкових Хоселу, який вийшов на заміну, спершу скористався помилкою Мануеля Ноєра відновив рівновагу, а вже в компенсований час іспанець оформив дубль та вивів Реал до фіналу турніру.

У першому матчі Баварія – Реал команди зіграли з рахунком 2:2. Зустріч відбулася в Німеччині 30 квітня.

Раніше до фіналу вже вийшла дортмундська Боруссія, яка за сумою двох зустрічей пройшла ПСЖ. Фінал Ліги чемпіонів у 2024 році відбудеться у Лондоні на легендарному Вемблі у суботу, 1 червня.