Закриття Олімпійських ігор-2024: коли і де дивитись церемонію

Церемонія закриття літніх Олімпійських ігор 2024 в Парижі відбудеться у неділю, 11 серпня.

Організатори Олімпіади готують сюрприз до церемонії закриття.

Факти ICTV розповідають, де та коли в Україні дивитися церемонію закриття Олімпіади-2024.

Церемонія закриття Олімпіади-2024: де дивитися

Церемонія закриття Олімпіади-2024 запланована на 22:00 11 серпня за часом Києва.

Транслювати закриття Олімпійських ігор літньої Олімпіади Париж-2024 буде Суспільне Спорт, Перший канал Суспільного мовлення, а також місцеві телеканали Суспільного.

Також переглянути закриття Олімпіади-2024 можна на Youtube-каналі Суспільне Спорт.

Що відомо про церемонію закриття Олімпіади-2024

Очікується, що організатори Олімпіади спробують здивувати глядачів: церемонія відбуватиметься у футуристичній атмосфері, де Олімпійські ігри вже стали історією. Кульмінацією вечора стане виступ легендарних французьких гуртів Phoenix і Air, які відомі своїми експериментами зі звуком.

За інформацією видання Variety, на церемонії закриття буде присутній Том Круз, який виконає небезпечний трюк. Стрибок Тома Круза може стати особливістю церемонії закриття Олімпіади.

Організатори натякають, що на церемонії закриття кожен із глядачів зможе перенестися в Стародавню Грецію. Це буде своєрідною подорожжю в часі. Також на закритті виступатимуть відомі виконавці, акробати та циркачі. Очікується цікава вистава в антиутопічному середовищі з незвичайною хореографією та плетеними кільцями, що символізують п’ять континентів світу.

Результати і медалі України на Олімпіаді-2024

Останнім атлетом від України, який брав участь у змаганнях в останній день Олімпійських ігор у Парижі 11 серпня, був український борець Муразі Мчедлідзе. У вільній боротьбі в категорії до 97 кг за бронзову медаль Мчедлідзе поступився представнику Азербайджану.