Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Наталія Могилевська розповіла про виховання двох названих доньок

Українська співачка Наталія Могилевська, яка удочерила двох дівчаток, розповіла про їхнє виховання.

Як Наталія Могилевська виховує названих доньок

Артистка зізналась, що не підіймає руку і не кричить на дітей, адже це може їх травмувати. Зараз Наталія читає багато книжок про виховання і розуміє, що найкращий спосіб донести інформацію – спокійно поговорити з дитиною.

– Я не б’ю і не кричу. Ці речі травмують і травмували мене. І взагалі травмують людей. Я сьогодні читаю книжки, як треба виховувати. І я розумію, що нормальна спокійна бесіда, очі, які тебе зрозуміли, це набагато швидший спосіб, як навчити дитину. Дати по сраці – це довгий шлях. Через травми, через образи і решта. Тобто, це дитяча поведінка у батьків. Доросла поведінка, вона інша: давай сядемо, поговоримо, що тобі не зрозуміло. Я для тебе повністю безпечна. Давай так домовимось, я все одно буду тебе любити, що б ти не зробила. Чим я можу тобі як батько, як мати допомогти, – поділилась Могилевська.

Рішення удочерити доньок артистка назвала “одним із найпрекрасніших у її житті”.

Зараз дивляться

Нагадаємо, що на початку повномасштабної війни Наталія Могилевська стала мамою для двох дівчаток-сиріт 2 та 10 років. Їх звуть Мішель і Софія.

Співачка не розповідала публічно про удочеріння дітей, бо вони “були дуже травмовані”. Дівчаткам потрібен був час, щоб відчути себе в безпеці та адаптуватись у новій родині.

Джерело: Ukraine World News

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-03-29 13:30:29