Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Чи подобається людям проживати та гостювати у Ніжині — ми запитали

За турботами буденного життя та втомою чи встигаємо ми помічати красу нашого міста, його атмосферу та переваги життя в ньому? Так чи інакше, у житті ми стикаємося з вибором: жити у великому мегаполісі чи в маленькому містечку, як Ніжин.

Журналісти MYNIZHYN вирішили поспілкуватися з ніжинцями та гостями міста і з’ясувати, чи вважають вони Ніжин провінційним містом, які головні переваги у нашого міста, завдяки яким варто залишитися тут жити, чи подобається проживати та гостювати у Ніжині.

Людмила (19 років, студентка НДУ ім. Миколи Гоголя)

“Усіх подробиць про історію міста ще не знаю, але є дуже багато місць, там де хочеться гуляти. Загалом, цікаве місто. Лишитися тут жити можна. Так, як я ще займаюся творчою активністю, то мені підходить Ніжин для пошуку натхнення”.

Шпак Володимир Андрійович (62 роки, начальник КП «ВУКГ»)

“Я довгий час працював у Києві. Мені доводилося додавати годину до зустрічей, щоб не запізнюватися, то в Ніжині п’ять хвилин і я на місці. Ніжин комфортне місто для життя: класна вода, вистачає супермаркетів, парків і зелених зон для відпочинку. На сьогоднішній день, у зв’язку з війною, я вважаю Ніжин одним із найкомфортніших міст в Україні”.

Олександр (19 років, родом з с. Кукшин, студент НДУ ім. Миколи Гоголя)

“Тихе, спокійне містечко, тут дуже красиво. Так багато парків та скверів, різних пам’яток, музеїв. Люблю прогулюватися у сквері Гоголя. Жити залюбки лишився б”.

Наталія (48 років, ніжинка, продавчиня)

“На мою думку, Ніжин — найкраще місто. Спокійне, красиве, тут дуже багато старовинних споруд. Хто захоче працювати — зможе знайти роботу, і не одну. Я виросла в Ніжині, і скільки б недоліків не було — воно найкраще. Хтось нарікає на дороги чи щось інше, а я коли йду, то відчуваю, що усе моє, рідне. І люди у нас чудові, дружелюбні та відкриті. Просто зараз усе поглинає війна і побут, подивишся, ніби кожен іде в своїх думках, похмурий, а розспілкуєшся, то дуже гарні люди”.

Давиденко Олександр Миколайович (62 роки, ніжинець, воєнний пенсіонер)

“У Ніжині багато церков, місто дуже старовинне, сильне. Колишнє місто – «Уненіж». Був в Афганістані, то було у 1987 році, хто знає, той розуміє. Я сам із села Хвилівка, виріс у Ніжині на вул. Небесної Сотні (колишня Леніна), приїздив до тітки з кінця травня по серпень. Ніжин моє улюблене місто”.

Хвостик Микола (52 роки, ніжинець, водій-машиніст крана автомобільного)

“Не зміг би жити у великому мегаполісі. Наприклад, у Києві багато шуму та гаму. У Ніжині спокійно, це місто мого дитинства, але б хотілося більше перспектив для молоді”.

Валентина Іванівна (59 років, ніжинка, продавчиня)

“У нашому місті комфортно жити, хороша транспортна розв’язка. Я задоволена умовами проживання, медициною. Коли я завершила навчання  у Київському електромеханічному технікумі, то за розподілом спочатку потрапила в Донецьку область. Мені там дуже не сподобалося: повсюди терикони, скільки там була, стільки і плакала, ніяк не могла звикнути. Оскільки моя мама захворіла, то мені дозволили повернутися назад. У Ніжині я влаштувалася на залізницю, там, де й моя сестра. Працювала у чоловічому колективі, мене любили, «хояли й лілеяли» поки заміж не вийшла (сміється — авт.).

Колись і у Ніжині було не так комфортно, постійні черги, в автобуси-гармошки не пробратися так були забиті. Час іде, зараз Ніжин прекрасне місто”.

Дмитро (19 років, з Ніжинського району, студент НДУ ім. Миколи Гоголя)

“Ніжин місто гарне. Мені у Києві було б некомфортно, дуже багато шуму, тут більш спокійно. У Ніжині є  визначні місця і є куди піти гуляти”.

Людмила (50 років, ніжинка, домогосподарка)

“Мені дуже подобається Ніжин, бо я не люблю великі місця, а це місто мені підходить, воно зелене (природа гарна), комфортне і маленьке. Можна й пішки пройтися і знайти усе потрібне. Театр є, магазинів на різний смак, історичне місто.

Сніжана (29 років, ніжинка, у відпустці по догляду за дитиною до 3-х років)

“Мені подобається, що в Ніжині багато чого модернізовано. Вулиці стають новішими, гарнішими. Місто компактне для життя. Майже все поряд. Мені здається, що в Чернігівській області це краще місто”.

Ярослав Білан (35 років, ніжинець, комунальний працівник)

“У Ніжині є все для того, щоб жити молодій сім’ї. Місто компактне, у ньому все знаходиться поруч, куди б тобі не потрібно було завжди можна дійти пішим ходом. Усе під боком, місто розвивається і це є його переваги.

Анна (30 років, ніжинка, перукар)

“Для мене Ніжин — чарівне місто окутане містичним шлейфом, люблю і знаю кожну вуличку. Де б я не подорожувала, хоч і закордоном, всеодно хочу повертатися назад до Ніжина”.

Яна Гавор (33 роки, ніжинка, комунальна працівниця)

“Із кожним роком наше місто стає гарнішим. Ніжин у порівнянні з Києвом дуже спокійне і чисте місто. У нас дуже багато дитячих майданчиків, парків , далеко не у всіх містах такі гарні умови для життя”.

Сподіваємося, що після нашого невеличкого опитування, багато містян та гостей Ніжина подивляться на життя в місті під іншим ракурсом і почнуть помічати не лише недоліки, а й те прекрасне, що в ньому є.

Краса в очах того хто дивиться!

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Як повідомляв MYNIZHYN, на сторінках наших соцмереж ми запитали читачів, як часто вони користуються послугами психологів та чи користуються взагалі. Як відповідали ніжинці — читайте у матеріалі.

Тетяна Красновид
Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями:
Telegram
Viber
Facebook
Instagram


Джерело: mynizhyn.com
2024-04-26 19:21:56