дивитися відео та огляд матчу відбору на Євро-2024

Збірна Польщі вийшла на Євро-2024, обігравши команду Уельсу у фіналі плейоф раунду відбору. Гра відбувалася на стадіоні Кардіфф Сіті у валлійському місті Кардіфф, а переможець зустрічі визначився лише після серії пенальті.

Одинадцятиметрові краще пробили поляки (5:4), які стали останніми учасниками фінальної частини Євро-2024.

Уельс — Польща – 0:0, пен. 4:5

Основний час матчу та овертайм завершилися без забитих голів. А на останній хвилині доданого часу валлійці залишилися у меншості після вилучення Кріса Мефами, який отримав другу жовту картку.

У серії післяматчевих пенальті вирішальний удар реалізував Кшифт Пентек, тоді як у команді Уельсу єдиний промах зробив Деніел Джеймс – його удар парирував Войцех Щенсний.

У півфіналі плейоф відбору збірна Польщі обіграла команду Естонії з рахунком 5:1. На стадії групового етапу поляки зіграють у квартеті D, де їхніми суперниками стануть команди Франції, Австрії та Нідерландів.

Через стикові матчі на турнір також вийшла збірна України після перемоги над Ісландією, та Грузія, яка у серії пенальті подужала Грецію. Для грузинів – це перша участь у дорослому футбольному Євро в історії.

Нагадаємо, перед Євро-2024 збірна України проведе товариський матч з Польщею 7 червня.