дивитись відео та огляд матчу відбору на Євро 2024

Збірна України розписала нічию з командою Англії у матчі відбору на Євро-2024 у групі С. Гра відбулася у польському Вроцлаві на стадіоні Тарчинський-Арена та завершилася з рахунком 1:1.

Першим голом у матчі відзначилися підопічні Сергія Реброва на 26-й хвилині. У моменті взяття воріт Віктор Циганков знайшов на правому краю штрафного Юхима Коноплю, який віддав прострільну передачу на Олександра Зінченка, після чого гравець лондонського Арсенала спокійно відправив м’яч у сітку воріт команди трьох левів.

Англійці змогли відновити паритет у зустрічі незадовго до свистка на перерву, на 41-й хвилині. Гаррі Кейн закрутив м’яча на Кайла Вокера, який обіграв Віталія Миколенка, та з близької відстані пробив повз Георгія Бущана.