Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

День батька 2024: Мірошніченко, Педан та Решетнік розповіли, як проводять час з дітьми

Серед українських знаменитостей є багато чоловіків, які шаленіють від батьківства, щодня приділяють час дітям і руйнують стереотипи про те, що виховання – це виключно жіноча справа.

У багатьох татусів з дітьми є спільні традиції. Наприклад, Олександр Педан на ніч читає сину книгу та співає з ним у машині. Вадим Карп’як любить готувати разом із дітьми, а Тімур Мірошниченко – один день живе за правилами доньки або сина та ні в чому їм не відмовляє.

З нагоди Дня батька, який відзначють 16 червня, зіркові татусі ексклюзивно для Фактів ICTV розповіли, як вони проводять час із дітьми, які традиції мають і яких правил у вихованні дотримуються.

Зараз дивляться

Олександр Педан

Олександр Педан поділився, що нині більше часу проводить із 7-річним сином Марком. Донька ведучого, 19-річна Валерія, навчається в університеті у Львові, тому зазвичай вони бачаться по відеозв’язку або на знімальному майданчику спільного YouTube-проєкту.

За словами Олександра, у них із сином є чимало традицій. Наприклад, вони разом тренуються з футбольним м’ячем та їздять на скеледром.

– У нас спільне тренування на скеледромі. Взагалі я намагаюся з Маріком періодично виїжджати вдвох в парк, просто погуляти. І це справжня пригода, коли ми вдвох їдемо в машині. Наша фішка – ми слухаємо разом у машині музику і співаємо. Наша з ним улюблена пісня – Californication, – сказав Педан.

Ведучий вважає, що батькам важливо не відставати від дітей і цікавитися тим, що їм подобається. Наприклад, Олександр почав разом із сином грати в комп’ютерні ігри.

– Так я розумію, як ігри впливають на дитину, які ліміти треба йому ставити на ігри. Після 20:00 ми не граємо в ігри, бо Марік потім погано спить. І ще одна наша традиція, напевно, найголовніша – на ніч я читаю сину книжку. Це саме наша фішка. Ми вже так прочитали багато книжок, а тепер переходимо на стадію, коли спочатку мені читає Марк, а потім уже я йому, – поділився ведучий.

Також Педан назвав три правила, яких дотримується у вихованні дітей. За словами Олександра, найголовніше – не обманювати одне одного.

– Друге правило – дитина має бути зайнята різними активностями, окрім школи. Ми намагаємося робити так, щоб діти ходили на гуртки, спортивні секції, які їм подобаються. Також є правило, що після 21:00 ми не беремо в руки гаджети, ми читаємо книги. Вихідними намагаємося снідати разом. Головне – максимально приділяти уваги дітям, – наголосив ведучий.

Тімур Мірошниченко

Ведучий Тімур Мірошниченко, який виховує доньку Мію та синів Марка й Марселя, зізнався, що проводить багато часу із дітьми. Свій графік він намагається будувати таким чином, щоб там завжди був час для родини.

Не так давно у сім’ї Мірошниченків з’явилася традиція – влаштовувати день із татом або з мамою. Це день, коли, наприклад, донька проводить час лише з татом, і вони разом роблять те, чого забажає дитина.

За словами Тімура, дітям дуже подобається ця традиція, тому вони з нетерпінням чекають дня, коли зможуть покерувати дорослими.

– В цей день вони можуть робити все, що завгодно. Грубо кажучи, керують дорослими, а дорослі не можуть відмовити в якійсь розвазі чи смаколику. Вони почуваються дуже дорослими людьми, але водночас використовують цей час на максимум. І в кіно сходити, і на атракціони, з’їздити кудись, щось подивитися, в якийсь музей сходити. Їм це все дуже подобається. Після таких днів вони стають більш свідомими у повсякденному житті, – поділився Тімур.

Мірошниченко зазначив, що прийомний син Марсель любить показувати йому свої навички і дуже радіє, коли татко його підтримує. Мія зараз більше тягнеться до мами, а от Марко, навпаки, все хоче робити разом з татом.

Григорій Решетнік

Активну участь у вихованні своїх трьох дітей бере й Григорій Решетнік. Ведучий намагається залишатися прикладом для Івана, Дмитра й Олександра. Він часто бере синів на зйомки, щоб вони розуміли специфіку і телебачення, і професії тата.

– Ми граємо разом у футбол, баскетбол, читаємо книжки, робимо домашні завдання, коли це необхідно, складаємо різні конструктори. Виклик для всіх сучасних батьків – це гаджети і час, який діти з ними проводять, тому ми маємо якомога більше урізноманітнити їхнє життя. Ми готуємо презентації і проєкти до школи, часто просто прогулюємося з хлопцями і розмовляємо, – поділився Решетнік.

Григорій наголосив, що всі діти потребують уваги, тому важливо щодня спілкуватися з ними та запитувати, як вони провели день.

– Дуже важливо власним прикладом надихати дітей. Я також захоплююсь своїми синами. У нас є традиція – я вкладаю дітей спати, ми спілкуємося, обговорюємо різні теми. Це теми, пов’язані з викликами сьогодення і взагалі всі ті питання, які турбують моїх синів. Ми по-дорослому намагаємося їх обговорити, – розповів Решетнік.

Вадим Карп’як

Ведучий ICTV Вадим Карп’як, який виховує синів Марка й Ореста і доньку Марту, наголосив, що дуже важливо цікавитися тим, що подобається робити саме дітям.

До початку повномасштабної війни він разом із дітьми любив дивитися кіно або мультики, а потім вони обговорювали сюжет.

– Ми любимо разом готувати їжу, разом доглядати наш сад, їздити гуляти або мандрувати в гори. Зараз це складніше, бо моя дружина і діти за кордоном, але ми сідаємо онлайн і намагаємося обговорювати всі їхні події. Молодший син Орест захопився грою в шахи, тому планую з ним налаштувати доступ і грати в шахи онлайн, щоб підтримувати інтерес та мотивацію. Зі старшим сином Марком ми частіше ходимо в кіно й обговорюємо сюжети. Можна сказати, що ця традиція вже з’явилася під час війни, – розповів Карп’як.

Фото: Вадим Карп’як

Андрій Ковальський

Андрій Ковальський намагається проводити якомога більше часу з сином Назаром і донькою Поліною. Вони люблять ходити разом в кіно, готувати фірмові страви чи просто гратися вдома.

– Щоранку діти просять щось улюблене на сніданок, а на вихідних мають бути фірмові страви – млинці з шоколадом чи сирники. Нещодавно у дітей з’явилася ще одна традиція – вітатися з військовими. Назар і Поліна у свої 8 і 6 років добре знають, хто на нас напав і хто боронить, тому на блокпостах обов’язково опускають скло авто, дякують і вітаються з військовими, – поділився ведучий ICTV.

Андрій Ковальський

Фото: Андрій Ковальський

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.


Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-06-16 08:00:24