Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Черговий сюрреалізм: у РФ змагання виграв атлет із Литви, який навіть не виходив на килим

В країні-агресорі Росії триває альтернативна Олімпіада під назвою ігри БРІКС. Ці змагання проводять у Казані і характеризуються вони тим, що у деяких дисциплінах один або дуже мала кількість учасників.

Кілька днів тому у російському альтернативному світі перемогу у довільній програмі з синхронного плавання здобув росіянин Олександр Мальцев. Цікаво, що у нього не було жодного суперника, тож на нагородженні він самотньо стояв на п’єдесталі.

А після свого “феєричного” виступу спортсмен сказав, що його не збентежила відсутність суперників.

Зараз дивляться

Борець з Литви виграв на іграх БРІКС, не беручи в них участі

Але вершини сюрреалізму російські ігри БРІКС досягли змагання у боротьбі на поясах (дисципліна кореш) – на килим не вийшов жоден зі спортсменів. А у підсумку перемогу присудили литовському спортсмену Андрюсу Мажейка (був заявлений як Андріус Мазеіка).

На сайті цих змагань вказано, що Мажейка єдиний спортсмен із Литви та виступав у категорії до 85 кг. Перший бій у чвертьфіналі він програв казаху Аділету Жанбирши, бо не з’явився на змагання, внаслідок чого потрапив у втішні сутички.

Але й цього бою, де суперником литовця мав стати румун Степан Карасені, не відбулося, через відсутність обох атлетів, тому Мажейка присудили перемогу.

Що кажуть у Литві про “участь” Мажейка

Зазначимо, що Андрюс Мажейка – відомий у Литві борець, який брав участь у міжнародних турнірах, чемпіонатах Європи, а також представляв Литву в олімпійському відборі.

У Федерації боротьби Литви виданню LRT повідомили, що ніхто не делегував спортсмена на змагання в Росію.

А президент Федерації боротьби Литви Гедрюс Дамбраускас сказав виданню, що востаннє бачив Мажейка понад два роки тому. Атлет не виступав на професійному рівні з початку 2021 року.

Тренер спортсмена Сергій Касимов також повідомив, що Мажейка вже три роки не тренується через травму спини і не міг поїхати в Росію.

— Можливо, вони фальсифікують ці протоколи, щоб показати, що в них бере участь більше країн. На 99,9% впевнений, що він туди не ходив, зателефоную сам і дізнаюся, чи був він там, – сказав Касимов.

БРІКС – це організація, до якої входять Бразилія, Росія, Індія, Китай, Південна Африкв, Іран, Єгипет, Ефіопія та ОАЕ. У російські альтернативній Олімпіаді також заявлені спортсмени з КНДР та самопроголошених “республік” Південної Осетії та Абхазії.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.


Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-06-23 13:59:31