Ферстаппен виграв Гран-прі Іспанії, у Гемілтона перший подіум у сезоні

Пілот Red Bull Макс Ферстаппен виграв Гран-прі Іспанії втретє поспіль на автодромі у Барселоні. Для нідерландського гонщика це 61-та перемога у Формулі-1 та сьома у десяти гонках поточного сезону.

Ферстаппен – переможець Гран-прі Іспанії

Ферстаппен стартував з другого місця, програвши поул-позицію у кваліфікації пілоту McLaren Ландо Норрісу. Третім на стартовій решітці був пілот Mercedes Льюїс Гемілтон.

Триразовий чемпіон світу Ферстаппен обійшов Норіса на першому повороті, а потім на третьому колі обігнав гонщика Mercedes Джорджа Рассела, який прослизнув ненадовго у лідери гонки.

На 53-му колі Льюїс Гемілтон атакував по зовні та успішно обійшов свого партнера по команді Рассела. Семиразовому чемпіону Формули-1 вдалося втримати третю позицію до кінця гонки, збільшивши відрив від Джорджа.

Для сера Льюїса Гемілтона це перший подіум з Гран-прі Мексики минулого сезону, коли він став другим. Також для нього це 198 подіум за кар’єру.

Четвертим став Рассел, а п’ятим фінішував пілот Ferrari Шарль Леклер, випередивши напарника по команді Карлоса Сайнса. Також варто відзначити подвійний подіум у команди Alpine П’єра Гаслі та Себастьяна Окона – дев’яте та десяте місця відповідно.

Результати Гран-прі Іспанії

В особистому заліку продовжує лідирувати Ферстаппен, у якого зараз 219 очок. Ландо Норріс іде другим із 150 очками, а Шарль Леклер – третій (148).

У заліку Кубка конструкторів лідирує Red Bull з 330 очками, випереджаючи Ferrari (270) і McLaren (237).

На попередньому етапі Гран-прі Канади перемогу здобув Макс Ферстаппен. Другим фінішував Норріс, а третім став Рассел.

Наступний етап Формули-1 відбудеться у Шпільберзі, де 28-30 червня очікується Гран-прі Австрії. З детальним календарем етапів Формули-1 у сезоні-2024 ви можете ознайомитися у нашому матеріалі.