Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

В’єтнам посилить стратегічне партнерство зі США після візиту Путіна до КНДР

В’єтнам і Сполучені Штати ухвалили рішення про розвиток та зміцнення стратегічної співпраці після візиту глави Кремля Володимира Путіна до Пхеньяну, а потім і до в’єтнамської столиці Ханой.

Так, 21 червня помічник держсекретаря США у справах Східної Азії та Тихоокеанського регіону Деніел Крітенбрінк провів зустріч із міністром закордонних справ В’єтнаму Буй Тхань Соном.

Американський чиновник вирушив у Ханой, де заявив, що Вашингтон зацікавлений у сильній та розвиненій державності В’єтнаму.

Зараз дивляться

Критенбрінк також підтвердив, що США вітають і цінують дедалі важливішу роль В’єтнаму на багатосторонніх та регіональних форумах.

За кілька днів до цього керівництво Сполучених Штатів розкритикувало позицію В’єтнаму, який прийняв Путіна, що спочатку відвідав тоталітарну КНДР.

Путін у В’єтнамі – мета візиту

Російський диктатор Путін справді вирушив до В’єтнаму відразу як провів низку урочистих зустрічей із Кім Чен Ином.

Деякі експерти вважають, що прибуття кремлівського лідера в Ханой було вигідне як РФ, так і В’єтнаму.

Для Москви це шанс продемонструвати, що Росія не перебуває у статусі міжнародної ізоляції після серії масштабних західних санкцій, а В’єтнам у такий спосіб показав свою значущість Китаю.

Під час переговорів із в’єтнамським президентом То Ламом Путін порушив питання економічної співпраці, а також відносини в енергетичній сфері.

Джерело: Bloomberg

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-06-23 18:53:30