Будівельні матеріали м.Ніжин

Канзас-Сіті Чіфс- Сан-Франциско Форті Найнерс, дивитися відео та огляд матчу

Канзас-Сіті Чіфс переміг Сан-Франциско Форті Найнерс у Супербоулі-2024 (Super Bowl LVIII) після овертайму, що сталося лише вдруге в історії фінального матчу НФЛ.

Гра відбудеться у Лас-Вегасі (штат Невада) на арені Елліджент Стедіум та завершилася з рахунком 25:22.

Як минув Супербоул-2024

Форті Найнерс вийшли вперед на початку зустрічі, але протягом основного часу перевага кілька разів переходила від однієї команди до іншої. Перший тайм закінчився з рахунком 10:3 на користь Сан-Франциско.

Зараз дивляться

На початку третьої чверті Чіфс знову вийшли вперед, але Форті Найнерс відповіли тачдауном Джауана Дженнінгса. В середині четвертої чверті рахунок був рівним 16-16. Сан-Франциско знову вирвався вперед, 19-16, але за три секунди до кінця Чіфс зрівняли.

Досі єдиний Супербоул, який переходив в овертайм, відбувся у 2017 році, коли Нью-Інгленд Патріотс здійснили приголомшливий камбек і перемогли Атланту Фалконс з рахунком 34-28.

Таким чином Канзас-Сіті Чіфс вчетверте переміг у Супербоулі та здобув трофей Вінса Ломбарді. Крім того, команда захистила свій титул чемпіона НФЛ. Найкращим гравцем матчу визнали квотербека Чіфс Патріка Махомеса.

Цьогорічна зустріч була де-факто матчем-реваншем 2020 року, в якому Чіфс перемогли Форті Найнерс з рахунком 31-20. За останні п’ять сезонів Канзас-Сіті чотири рази грав у фіналі, Форті Найнерс – два. Свій перший трофей Канзас-Сіті здобув у 1970 – під час першого Супербоулу в історії.

У перерві Супербоула гедлайнером був співак Ашер. Також участь у шоу взяли такі виконавці, як will.i.am, Аліша Кіз та Лудакріс.