Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Фахівці прогнозують, що до 2026 року кількість віртуальних лікарень зросте вдвічі

Нещодавнє дослідження  віртуальної лікарні Австралії продемонструвало високу ефективність – з понад 13 тис. пацієнтів, які отримали медичну допомогу у цьому закладі, 86% позитивно оцінило подібний досвід.

Фахівці прогнозують, що до 2026 року кількість медзакладів зросте вдвічі.

Нові технології і медичні послуги

Для полегшення доступу до медичної допомоги віртуальні лікарні пропонують широкий спектр  послуг з використанням нових технологій.

Сьогодні пацієнти можуть проходити діагностику та лікування вдома, що зменшує навантаження на лікарні. Адже сучасна медицина орієнтується також на поліпшення процесу терапії та одужання.

Наприклад, саме завдяки віртуальній лікарні 80-річна жінка із запаленням ніг отримала комплексну медичну допомогу.

Інтернет речей (IoT) відіграє не меншу роль, дозволяючи збирати детальні дані про стан здоров’я пацієнтів. А такі пристрої, як розумні ліжка та розумні дозатори ліків, надають лікарям максимум інформації у режимі реального часу.

Ба більше, використання віртуальної (VR) та доповненої реальності (AR) стає потужним інструментом немедикаментозної допомоги та реабілітації. До того ж, завдяки AR-рішенням медики можуть показати, які результати хворі отримають після лікування.

Прогноз на майбутнє

Розвиток віртуальних лікарень та використання технології IoT швидко зростає. За оцінками фахівців, до 2026 року кількість віртуальних лікарень збільшиться вдвічі порівняно з 2020.

Джерело: Health Digest

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-04-15 14:19:39