дивитись відео та огляд матчу WTA 500 Аделаїда

Українська тенісистка Марта Костюк припинила виступи на турнірі WTA 500 в австралійській Аделаїді.

На стадії чвертьфіналу вона поступилася представниці Латвії Єлені Остапенко у двох сетах — 5:7, 3:6.

Тенісистки провели на корті 1 годину та 33 хвилини, за які українка зробила чотири ейси, реалізувала два з п’яти брейкпойнтів та припустилася трьох подвійних помилок.

У першій партії за рахунку 2:3 Костюк дозволила опонентці повести у рахунку, віддавши власну подачу. У десятому геймі Марта зрівняла рахунок, але невдовзі її суперниця змогла закрити сет, вигравши два вирішальних гейми поспіль.

На початку другої партії Костюк не скористалася брейкпойнтом та пізніше дозволила суперниці повести у рахунку 1:4. Остапенко змогла втримати перевагу та закрити сет.

WTA 500 Аделаїда. 1/4 фіналу. Костюк – Остапенко

Це була друга очна зустріч спортсменок. Перший очний матч Костюк та Остапенко провели у 2023 році у мексиканській Гвадалахарі – тоді також перемогу здобула латвійка.

Виступи в Аделаїді Костюк розпочала з перемоги над співвітчизницею Ангеліною Калініною. У другому колі вона у трьох сетах обіграла американку Тейлор Таунсенд.