Тоттенгем розгромив Манчестер Юнайтед у центральному матчі 6-го туру АПЛ

Манчестер Юнайтед зазнав розгромної поразки вдома від Тоттенгем Готспур у межах матчу шостого туру англійської Прем’єр-ліги.

Гра Манчестер Юнайтед – Тоттенгем відбулася на Олд Траффорд у Манчестері та завершилася розгромною перемогою гостей з рахунком 3:0.

Манчестер Юнайтед – Тоттенгем: як минула гра

До Манчестера шпори прибули без свого капітана та головної зірки команди Сон Хин Міна. Кореєць зазнав ушкодження підколінного сухожилля через що опинився у лазареті. Його замінив в основі Тімо Вернер.

Гості відкрили рахунок вже на третій хвилині зустрічі завдяки голу вінгера Тоттенгема Бреннана Джонсона.

Згодом лондонці могли збільшувати свою перевагу – пробивали Джеймс Меддісон та Джонсон, але у першому моменті врятував голкіпер червоних дияволів Андре Онана, а в другому – стійка.

Перед відходом команд у роздягальні Манчестер Юнайтед залишився у меншості – пряму червону картку отримав Бруну Фернандеш за те, що пішов прямою ногою на суперника.

На старті другого тайму шпори подвоїли перевагу після точного удару Деяна Кулусевські. МЮ претендував на пенальті на 61-й хвилині через те, що м’яч влучив у руку Крістіану Ромеро у штрафному. Однак арбітр вирішив не призначати одинадцятиметровий. Також шанс відквитати один гол мав Каземіро, але бразилець пробив повз.

Натомість Тоттенгем довів рахунок до розгромного на 78-й хвилині, коли Домінік Соланке в дотик переправив м’яча у сітку воріт МЮ.

Таким чином, Тоттенгем набрав десять очок та піднявся на восьме місце у таблиці АПЛ. Манчестер Юнайтед залишається із сімома очками, але поки на 12-му місці. Лідером чемпіонату Англії з футболу йде Ліверпуль із 15 очками.