Будівельні матеріали м.Ніжин

Буде новий чемпіон: Італія вибула з Євро після поразки від Швейцарії в 1/8 фіналу

Збірна Італії з футболу не змогла захистити титул чемпіона Європи, поступившись в 1/8 фіналу команді Швейцарії.

Гра Швейцарія – Італія відбулася на стадіоні Олімпіаштадіон у Берліні та завершилася з рахунком 2:0 на користь червоних хрестоносців.

Італія програла Швейцарії

Рахунок у матчі на 37-й хвилині відкрив півзахисник збірної Швейцарії Ремо Фройлер, який після пасу від Рубена Варгаса пробив у ближній кут.

Зараз дивляться

У другому таймі швейцарці подвоїли свою перевагу на 46-й хвилині. Цього разу результативним ударом відзначився Варгас, який у підсумку був визнаний УЄФА гравцем матчу.

За кілька хвилин італійці мали нагоду відіграли один гол, коли Фабіан Шер ледь не зрізав м’яч у свої ворота, але кулястий влучив у стійку.

До кінця зустрічі італійська збірна так і не змогла забити у цій зустрічі та залишила турнір на стадії 1/8 фіналу, а швейцарська команда вийшла до чвертьфіналу Євро-2024. Італійці провели вкрай поганий матч та не були схожі на себе. За весь матч підопічні Лучано Спаллетті спромоглися лише на один удар у площину воріт.

У чвертьфіналі Швейцарія зіграє з переможцем пари Англія – Словаччина. Для збірної Швейцарії це другий вихід до цієї стадії чемпіонату Європи в історії. Вперше їм це вдалося на попередньому Євро.

З детальним календарем і розкладом матчів Євро-2024 ви можете ознайомитися в нашому матеріалі.