Бакарі Санья заступився за Зінченка, якого критикують за гру

Колишній футболіст лондонського Арсенала Бакарі Санья висловив свою підтримку українському захиснику канонірів Олександрові Зінченку та заявив, що не розуміє критику на його адресу після останніх невдалих результатів команди.

Українець потрапив під шквал критики з боку фанатів та футбольних експертів в Британії після нічиї Арсенала проти Ліверпуля (1:1).

Зінченко не зміг впоратися зі швидкістю форварда мерсисайдців Мохамеда Салаха, який зрівняв рахунок незадовго до перерви.

Попри критику, наставник Арсенала Мікель Артета продовжив довіряти Зінченку і він вийшов на гру проти Вест Гема, але був замінений на 64-й хвилині. Відтоді українець пропустив кілька матчів через ушкодження литкового м’яза.

Санья про критику у бій Зінченка

— Мені дуже подобається Зінченко. Він дуже технічний гравець, який підходить Арсеналу і пропонує їм багато, коли вони володіють м’ячем і коли вони грають від оборони. Я не розумію цієї критики, – сказав Санья.

Він додав, що Зінченко демонструє той же рівень футболу, що й минулого сезону. Колишній французький футболіст зауважив, що різниця лише у тому, що Арсенал у попередньому сезоні вигравав більше матчів і ніхто не ставив під сумнів гри Зінченка або його здібності.

— Люди завжди шукають винних, коли команда виступає не так добре, як може. Я думаю, що для багатьох людей Зінченко став цапом-відбувайлом цього сезону. Це велика ганьба, – сказав він.

Санья назвав Зінченка однією з головних причин, чому у минулому сезоні Арсенал виглядав так добре. Він зауважив, що у цьому сезоні деякі люди кажуть, що він недостатньо хороший.

— Коли ти перемагаєш, все прекрасно. Коли ти програєш, люди будуть шукати винних гравців, – підсумував Санья.

Арсенал виграв один із останніх семи матчів, враховуючи Кубок Англії та чемпіонат Англії. Після сенсаційної поразки від Фулгема 31 грудня каноніри опустилися на четверте місце у турнірній таблиці АПЛ.

Хочеш відпочити? Заходь на Факти.GAMES!

Наступний матч Арсенал зіграє 20 січня проти Крістал Пелас в АПЛ. Під час невеличкої зимової перерви каноніри проведуть тренувальний збір у Дубаї, ОАЕ.