Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Зловмисники атакують користувачами WhatsApp пропозиціями з легким заробітком

Зловмисники масово розсилають користувачам WhatsApp повідомлення про легкий заробіток, виманюючи у жертв гроші. Ошуканці пропонують легкий заробіток, і можуть навіть поповнити банківський рахунок, щоб втертися в довіру.

Зловмисники атакують користувачів WhatsApp

Про навалу інтернет-злодіїв заявили в МВС. У міністерстві зазначили, що багатьом можуть приходити повідомлення від невідомих людей із пропозицією легкого заробітку.

Злодії дають легкі завдання – приміром, поставити лайки або коментарі в соцмережах. За перші завдання зловмисники навіть відправляють невелику нагороду у вигляді грошей на банківський рахунок жертви. Це спроба здобути довіру.

Зараз дивляться

Далі злодії пропонують заробити ще, але для цього доведеться заплатити невелику суму, яка тільки зростатиме. У підсумку, жертва залишиться без грошей.

У МВС закликали не спілкуватися зі сторонніми особами, не переходити за підозрілими посиланнями від них і рекомендують блокувати користувачів, які розсилають подібні повідомлення.

Утім, іноді навіть месенджери можуть бути ненадійними. Нещодавно Ілон Маск розкритикував Signal через низку вразливостей. На це відповіла керівниця сервісу – вона закликала Маска перевірити надійність програми на практиці, а не на словах.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-05-21 19:02:48