Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Злата Огнєвіч пережила зраду в стосунках

Співачка Злата Огнєвіч поділилася, як свого часу пережила зраду. Також артистка зізналася, що в її житті було двоє чоловіків, що не цінували її.

Злата Огнєвіч розповіла, як її зрадили

Співачка зробила висновок, що вона не одна у свого хлопця, звернувши увагу на його лайки та коментарі в соцмережах. Потім він прислав їй фото, що остаточно підтвердило її здогадки.

– Він мені прислав прикрасу зі своєї машини і каже: “Це твоя прикраса? Не ти загубила?”. Я така: “Ні, це не моя прикраса. Ще мав наглість присилати цю прикрасу, – обурилася Огнєвіч.

Вона додала, що дуже важко переживала цю неприємність в особистому житті. Їй знадобився цілий рік, щоби оговтатися після зради. Вона довго копалася в собі, поки не усвідомила, що ні в чому не винна.

Зараз дивляться

В інших стосунках їй не вистачало спілкування, на що хлопець пропонував їй застосувати фантазію та уявити, що він пілот.

– Я охолола після цієї фрази та думаю: “Ні, це вже занадто”. Уяви, що я балерина, я приїхала з вистави й поїхала на неї, – прокоментувала артистка.

Раніше Злата Огнєвіч поділилася подробицями важкого періоду у своєму житті, коли вона спробувала накласти на себе руки, наковтавшись пігулок. Потім співачка усвідомила, наскільки страшним був її вчинок стосовно себе та близьких.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-04-23 11:57:41