Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Житель Чернігівщини виготовив удома 50 дронів

В етері Українського Радіо Чернігів Михайло Ворошило розповів про те, як без навичок, за інструкціями з мережі, виготовив 50 FPV-дронів, – пише Суспільне Чернігів.

Скільки дронів виготовив і за який період

Виготовив понад 50 дронів. Якщо відпрацювати базові знання і навички та не перевіряти кожен раз інструкцію, таку кількість дронів можливо виготовити за півтора тижні.

За ідеальних умов дві людини можуть конструювати по десять дронів на день.

Чому вчить курс “Народний дрон”

Курс “Народний дрон” вміщує в собі повний шаблон та цілісний інструктаж про конструювання дронів, якому можна навчитися протягом двох тижнів.

Інструктаж навчає: з чого складається дрон (також є посилання на інтернет-магазини з запчастинами до них), на яких частотах він працює, як паяється.

За словами Михайла, ця ініціатива є непоганою з перспективи навчання, але для конвеєрного виробництва потрібний етап тестування, на який не завжди вистачить людського ресурсу.


Дрони. ФОТО: Михайло Ворошило

Чи можна за два тижні навчитися виготовляти дрони

Якщо не пропускати уроки, то цілком можна. Навіть люди, які не працювали паяльником до цього, за допомогою практики, зможуть навчитись за два тижні самостійно конструювати дрон.

Якщо вивчати матеріал самотужки по частинах в Інтернеті, то в середньому можна витратити рік, але варто враховувати, що при виявленні “підводних каменів”, рішення також треба шукати, і це, за словами Михайла, дає більше досвіду в розв’язанні проблем.

Скільки коштує виготовлення дрона в домашніх умовах

Якщо зекономити на комплектуючих до відеокамери та іншому, то можна вкластись і в 11 тисяч гривень. Якщо дрон виготовляється для потреби військових, тому на деяких комплектуючих економити не можна.

Тож в домашніх умовах, для подальшої експлуатації дрона військовими, собівартість комплектуючих буде складати в середньому 12 200 гривень.

Якщо брати ситуацію з конвеєрним виробництвом, з урахуванням всіх податків та заробітньої платні робітникам, ціна відповідно буде вища.

FPV-дрон. ФОТО: Михайло Ворошило

Чи можливо придбати всі потрібні комплектуючі в Україні, а не закордоном

Можливо. В навчальному курсі закріплені всі посилання на українські сайти, де можна придбати комплектуючі, які приїдуть набагато швидше, ніж іноземні.

 

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

 

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями:
Telegram
Viber
Facebook
Instagram


Джерело: mynizhyn.com
2024-01-28 16:35:27