Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Новий крок до міжнародної співпраці: підписано меморандум з Індонезією

13 лютого 2025 року відбулася урочиста церемонія підписання Меморандуму про взаєморозуміння між Ніжинським державним університетом імені Миколи Гоголя та Universitas Dian Nusantara (Індонезія). Захід провели у приміщенні Посольства Республіки Індонезія в Україні у змішаному форматі за участі представників обох закладів освіти та співробітників дипломатичної установи.

Про це повідомляє Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя.

Церемонію організували за сприяння Надзвичайного і Повноважного Посла Республіки Індонезія в Україні Аріф Мухаммед Басалама. Меморандум підписали ректор Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя Олександр Самойленко та ректор Universitas Dian Nusantara професор Сухаряді. У заході також взяв участь почесний амбасадор університету Юрій Косенко.

Підписання документа стало важливим кроком у розширенні міжнародної діяльності університету та розвитку співпраці з іноземними партнерами. Меморандум передбачає академічні обміни студентами й викладачами, спільні наукові дослідження, реалізацію освітніх програм і проведення міжнародних заходів.

Сторони підтвердили готовність і надалі розвивати партнерство у сфері освіти та науки.

Як повідомляв MYNIZHYN, вихованці Ніжинської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи Сорокін Артур та Дубінін Іван взяли участь у турнірі, який відбувся в Києві, та повернулися з нагородами.

Джерело: mynizhyn.com
2026-02-16 15:45:00

Back to top button