Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Заборона Кабміну відправляти паспорти для чоловіків за кордон: заява МЗС

Постанова Кабінету міністрів про заборону видання паспортів громадянина України чоловікам призовного віку за кордоном стосується документів, що оформлюються Державною міграційною службою за заявами, отриманими ДП Документ.

Паспортний сервіс Документ

За інформацією Міністерства закордонних справ України, ДП Документ не входить до сфери управління МЗС.

– Консульські послуги МЗС надаються громадянам України в закордонних дипломатичних установах, а саме у посольствах, генеральних консульствах і консульствах України. ДП Документ не є частиною системи МЗС, дипломатичної чи консульської служби, – йдеться у повідомленні.

ДП Документ – це окреме державне підприємство, що входить до сфери управління Державної міграційної служби України, зазначають у МЗС.

Зараз дивляться

У МЗС звернули увагу, що постанова Кабміну №443 від 23 квітня 2024 року, якою заборонено видавати паспорти громадянина України чоловікам призовного віку за кордоном, стосується документів, які оформлюються ДМС за заявами, отриманими ДП Документ.

Водночас порядок роботи консульської служби МЗС України залишається без змін.

Раніше МЗС України оприлюднило повне роз’яснення, яке стосується припинення надання консульських послуг чоловікам віком від 18 до 60 років, які перебувають зараз на території інших держав.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-04-25 00:27:05