Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

З Польщі можуть висилати військовозобов’язаних чоловіків – що відомо

У Польщі не відкидають можливості відправлення в Україну тих військовозобов’язаних громадян, яким не буде продовжено право на перебування в країні.

Про це повідомляє польське агентство PAP, посилаючись на міністра оборони Владислава Косіняк-Камиша.

Він заявив, що поділяє методи України, яка намагається залучити до участі у війні своїх громадян, адже потреби Сил оборони є колосальними.

Зараз дивляться

— Я не здивований, що українська влада робить усе, щоб залучити своїх громадян на фронт. У цих громадян є обов’язки перед державою, – наголосив Косіняк-Камиш.

Міністр оборони додав, що поляки давно не приховують обурення, спостерігаючи чоловіків призовного віку з України, які проводять час у ресторанах та нічних клубах.

На запитання, чи схвалить Варшава можливий запит із Києва про відправку в Україну тих чоловіків, яким не буде продовжено право на перебування у Польщі, чиновник відповів: “Все можливо”.

– Ми давно припускали, що можемо сприяти українській стороні у відправленні в Україну тих, хто підлягає військовій службі, – наголосив Косіняк-Камиш.

Введення заборони надання консульських послуг за кордоном

Дипломатичні відомства припинять надавати консульські послуги українським чоловікам призовного віку без надання військово-облікових документів.

Глава МЗС Дмитро Кулеба наголосив, що цей захід буде впроваджено в рамках нового закону про мобілізацію, який набуде чинності 18 травня.

Наразі йдеться про виживання держави та її суверенітету і ті, військовозобов’язані чоловіки, які вважають, що їх це не стосується, не можуть користуватися всіма перевагами громадянства України.

Мобілізація, Україна-Польща

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-04-25 01:04:06