Будівельні матеріали м.Ніжин
Компанії України

Які золоті каблучки можуть бути присутні в образі? «Oniks» знайомить з кількома варіантами

При створенні стильного образу потрібно враховувати кожну деталь. Особливо варто приділити увагу прикрасам. Вони дозволяють розставити акценти та додати вбранню оригінальності.

Повсякденний чи вечірній образ будуть вдало доповненими. Вам тільки потрібно підібрати вдалий варіант. Представлені золоті каблучки вражають своїм різноманіттям. Серед наявного асортименту https://oniks.ua/ua/categories/rings/metal-is-zoloto/ ви зможете вибрати найкращі аксесуари. Як раз для цього «Oniks» нагадає про основні різновиди, серед яких зможете підібрати щось для себе.

На які аксесуари звернути увагу?

Ювеліри постійно презентують нові колекції, які вражають своїм оформленням. Це дозволяє вдало підібрати аксесуари на різні випадки. Вам тільки не завадить розібратися в основних різновидах.

  • Заручальні. Тут головний акцент падає на центральну вставку. Класикою вважається прозорий діамант, хоча вам ніхто не заважає звернути увагу на інші елементи. Це все залежить від ваших побажань і виділеного бюджету.
  • Обручки. Ще одні особливі прикраси. Класикою вважаються вироби з гладкою поверхнею. Хоча зараз багатьом подобаються варіанти з матовою. Також зустрічаються вставки чи різноманітні узори. Це все залежить від ваших побажань. Ви можете підібрати однакові вироби чи для нього та неї підбирають різні речі.
  • Релігійні. Це особливі аксесуари, які вибирають віряни. В дизайні таких виробів не має нічого зайвого. Якщо тут і присутні вставки, то вони мінімальних розмірів. На обідку тут буде молитва. Вона може бути на зовнішній чи внутрішній частині. Це буде тільки частина чи вона буде повністю. Від цього залежить ширина обідка. Все має виглядати акуратно. А ще не забувайте про зручність носіння.
  • Каблучки з розсипом камінців по обідку. Ще одна ювелірна класика. Раніше для оформлення використовували тільки прозорі діаманти, які мали розташовуватися по всій поверхні. Зараз багато хто звертає увагу на колірні елементи. Це може бути тільки один відтінок чи одразу декілька. Все залежить від ваших побажань. А ще визначтеся з кількістю камінців. Для щоденного носіння краще віддати перевагу каблучкам зі вставками тільки у центральній частині. Також можете придбати аксесуари, де елементи по всьому обідку. Такі речі краще носити тільки за особливого випадку, щоб вам було максимально зручно.
  • З різноманітними фігурками. Ювеліри максимально проявляють свою фантазію під час створення таких прикрас. Квіти, серце, знак безкінечності, карта України, геометричні фігурки – це найпопулярніші варіанти. Також ви можете знайти й інші варіанти. Вони можуть бути акуратними чи досить масивними. Все залежить від призначення та частоти носіння.

Величезний ювелірний асортимент повністю у вашому розпорядженні. Ви зможете вдало доповнити свою скриньку. Повсякденний чи вечірній образ заграє новими барвами, а «Oniks» у всьому допоможе.