Будівельні матеріали м.Ніжин
Компанії України

Як зробити оплату на розрахунковий рахунок ?

          Скористатися послугами різних компаній досить часто можна тільки в тому випадку, якщо ви зможете зробити оплату прямо на розрахунковий рахунок організації. Це найбільш правильний спосіб переказу грошей юридичним особам, тому рекомендуємо розглянути таку можливість і скористатися одним із найзручніших сервісів. Розповідаємо в матеріалі все про те, як переказати грошові кошти та на що потрібно обов’язково звернути увагу.

Детальна інструкція з оплати на розрахунковий рахунок через додаток Приват24 або інші банки

Найпростіший спосіб здійснення оплати полягає у використанні мобільного додатка банку. Найчастіше для таких послуг користуються саме Приват24, який ідеально підходить для здійснення переказів. Ви повинні діяти за такою інструкцією:

  1. Необхідно насамперед відкрити мобільний додаток банку і подивитися на те, чи здійснено вхід в акаунт. Завдяки цьому ви зможете скористатися всіма послугами організації.
  2. Після цього перейдіть у розділ платежів і обирайте категорію компанії, в яку ви будете платити. Це можуть бути комунальні послуги, оплата інтернету або мобільного зв’язку, просто організації, що здійснюють діяльність на території України.
  3. Далі вводите додаткову інформацію про компанію. До таких даних найчастіше належить ЄДРПОУ, IBAN і також назва. Інформація може автоматично підтягуватися до вашого платежу, якщо компанія існує вже давно. При цьому обов’язково перевіряйте ще раз всю інформацію та особливо призначення платежу.
  4. Здійснюйте переказ вказавши необхідну суму і вашу контактну інформацію. У більшості випадків грошові кошти будуть зараховані на рахунок організації протягом 24 годин, але регламентовано час може бути збільшено до робочих 3 діб.

Після цього ви зможете отримати квитанцію або інші підтверджуючі документи, які можна буде пред’явити організації.

Ви також можете альтернативно скористатися оплатою за посиланням https://www.ipay.ua/ua/p2r через сервіс iPay.ua. Завдяки цьому ваші кошти точно дійдуть вчасно і без проблем, а значить ви зможете отримати квитанцію і разом з нею довести здійснення транзакції. Це зручний і сучасний спосіб здійснювати перекази.

Інші способи оплати на розрахунковий рахунок

Можна скористатися й іншими способами переказу грошей на розрахунковий рахунок компанії. У цьому випадку вам необхідно буде скористатися фізичними відділеннями Приватбанку, Ощадбанку або інших банківських організацій. Процедура з введенням даних буде полегшена тільки внаслідок того, що оператор допоможе вам правильно оформити транзакцію.

Після цього ви зможете отримати підтверджувальні документи та довести те, що оплата була здійснена вчасно. Тепер ви знаєте, як зробити оплату на розрахунковий рахунок і чому слід скористатися послугами iPay.ua якомога швидше. Кожна ваша оплата тепер буде легкою, швидкою і своєчасною!