Будівельні матеріали м.Ніжин
Компанії України

Як вибрати якісний товар: поради експертів

Нерідко трапляється, що вибравши вподобаний товар у магазині, вдома ми в ньому розчаровуємося. Усе через те, що купуємо не замислюючись. Тому краще витратити 3-5 хвилин на вивчення етикетки, ніж потім, у кращому разі, повернути виріб на прилавок. Матеріал розповідає, чому необхідно надати значення, обираючи іграшку, побутові хімічні препарати, посуд.

Іграшки: чому важливо перевіряти документи

Сертифікація деяких дитячих товарів, зокрема іграшок, необов’язкова. Проте висновок національного санітарно-епідеміологічного обстеження, сертифікат відповідності у продавця повинен бути. Кожен покупець має право вимагати у працівника торгової точки наведені документи, вивчивши їхній зміст. Подібна рекомендація стосується і відвідувачів азартного порталу elslots-casino.com.ua. Перш ніж розпочати гру на гроші, необхідно дізнатися правила атракціону, волатильність, показник RTP, мінімальну та максимальну ставки. Також інформацію можна з’ясувати, протестувавши ігровий автомат у демонстраційному режимі.

Вибору іграшки допоможуть такі поради:

  1. Оцінити зовнішній вигляд, перевірити наявність компонентів. Рестант не повинен містити розломів, потертості, гострих зрізів. Фарба не повинна залишатися на долонях, електричні та звукові позиції перевірити на прилавку. Для квартири підійде тихий музичний супровід, вулиці — гучніший.
  2. Неприємний запах пластмаси, дерева має насторожити батьків. Подібний аромат видають використовувані агресивні хімічні речовини, протипоказані малюкам. Деякі гумові вироби можуть злегка пахнути гумою, що допустимо. Удома їх слід провітрити, промити милом.
  3. Іграшка має відповідати віку дитини, що вказується маркуванням лейбла:
  • 0+ — для малюків до 3-річного віку;
  • 3+ — старше.

Не рекомендується купувати маленьким дітям товари для дошкільнят або учнів молодших класів.

Бажано вивчити застереження на коробці виробу, перевірити тривалість придатності або служби.

Побутова хімія та посуд

Чистильні, мийні засоби поділяються на такі категорії:

  • лужна;
  • кислотна;
  • нейтральна.

Перші ліквідують органічні забруднення — жир, масло, сажу, нагар. Другі прибирають корозію, вапняний, соляний шар. Нейтральні призначені видаляти пил, шлам із квартирних скляних виробів. Вміст кислотності, лужності визначається коефіцієнтом pH:

  • 0-7 — кислотний розчин;
  • 7-14 — лужна структура;
  • 4-6 — нейтральна.

Кислотні, лужні склади обов’язково стираються з оброблюваного предмета вологою серветкою. Сильно кислотні препарати завжди розбавляють звичайною водою, причому з надяганням гумових рукавичок, респіратора під час прибирання.

Щодо посуду, перше правило кухонного начиння — зручність і безпека. Друге — матеріал виробу. Тонкостінні металеві чайники та кавники дуже швидко нагріваються, як і тонкий фарфор, пластик, що ускладнює використання. Ручка каструлі, сковорідки має зручно, безпечно лежати в долоні або бути вкритою силіконом. Останнє важливо під час торкання начиння мокрими руками.

Чавунний, нержавіючий, керамічний, порцеляновий, скляний посуд має витримувати температуру духовки, газової плити. Варіантом також слугує пластик, силікон, але тільки харчові. Безпечний силікон не видає запаху гуми, витримує температуру понад 230 °C. Зображення келиха з виделкою на харчовому пластику говорить про допустимість гарячих продуктів і зберігання в морозильній камері.