Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Як створити акаунт у Телеграмі без номера: інструкція

У Telegram є можливість реєстрації нового акаунта без використання фізичної сім-карти. Щоб створити новий акаунт, не обов’язково купувати сім-карту.

Чи можна зареєструватися в Telegram без номера

Фактично зареєструватися без номера неможливо. Однак є можливість скористатися віртуальним варіантом. Для цього необхідно скористатися одним із сервісів.

Найпростішим варіантом є застосування сервісів на базі блокчейну. Придбати віртуальний номер можна, використовуючи криптовалюту. Він належатиме власнику акаунта доти, доки той не вирішить його продати на аукціоні.

Зараз дивляться

Як створити акаунт у Telegram без номера

Зверніть увагу, що крім віртуального номера телефону покупець не отримує нічого. Тобто цей номер не прирівнюється до фізичної сім-карти. На ньому немає мобільного інтернету, з його допомогою неможливо зателефонувати на якийсь із номерів мобільного оператора.

Інструкція, як зареєструватися в Telegram без номера:

  • Виберіть сервіс, що надає віртуальні номери.
  • Придбайте віртуальний номер, який підходить для реєстрації в Telegram.
  • Введіть придбаний номер у додатку Telegram під час реєстрації.
  • Отримайте СМС-код на сайті сервісу віртуальних номерів.
  • Введіть отриманий код у Telegram для завершення реєстрації.

Зверніть увагу, що використання віртуального номера може бути пов’язане з певними обмеженнями, як-от складнощі з відновленням доступу до акаунта в разі його втрати. Крім того, якщо ви видалите застосунок Telegram, ви можете втратити доступ до акаунту, оскільки віртуальний номер може бути недоступний для повторного отримання коду.

Саме тому, одразу після створення акаунту, прикріпіть до нього адресу електронної пошти. У разі втрати можливості входу в акаунт, ви зможете відновити доступ, скориставшись адресою електронної пошти.

Варто згадати ще один метод – купівлю вже створеного акаунта. Це оперативний шлях для активації Telegram без прив’язки до особистого номера. Однак, основний недолік такого підходу – ймовірність блокування акаунта.

Продавці часто використовують спеціалізовані програми для створення цих акаунтів, що може викликати підозри в системи безпеки Telegram, і призвести до блокування без очевидних на те причин.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-05-28 16:46:59