Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Як правильно надягати презерватив: важливі правила для чоловіків

Виробники засобів контрацепції зазвичай друкують інструкцію на упаковці.

Звісно, у пориві пристрасті не до вивчення правил експлуатації контрацептиву. Тому слід завчасно дізнатися, як надягати презерватив.

Факти ICTV зібрали всі поради від виробників кондомів.

Зараз дивляться

Як зберігати презервативи

Важливо правильно зберігати контрацептив. Виробники упаковують його у спеціальну фольгу та коробку. Це найкращий метод їх збереження.

Також можна використовувати спеціальний футляр або фольгу.

Однак у жодному разі не потрібно тримати кондом у кишені, гаманці чи сумці. Так він може пошкодитися і, відповідно, буде неефективним.

Перед використанням обов’язково потрібно перевірити термін придатності виробу, не слід використовувати прострочений.

Як користуватися презервативом

Основне правило – надягати презерватив потрібно тільки на повністю ерегований пеніс. Це забезпечить міцну фіксацію, він не зісковзне навіть за найактивнішої еякуляції.

Перед тим як одягати презерватив, обов’язково потрібно помити руки. Це не тільки про гігієну, чиста суха шкіра сприятиме міцнішій фіксації.

Під час прелюдії часто застосовують масажну олію або будь-яку іншу жирну речовину, її залишки можуть спричинити пошкодження презервативу.

Щоб почати одягати кондом, розірвіть обгортку з боку із зубчиками. Слід бути обережним із гострими предметами та нігтями.

Одягати презерватив потрібно так, щоб гумовий обідок був ззовні. Якщо складно зрозуміти, де він, можна трішки подути у виріб – він розгорнеться, тоді стане зрозуміло.

Щоб надіти контрацептив, потрібно затиснути соскоподібний кінчик між великим та вказівним пальцем, потім помістити його на головку пеніса й розгортати презерватив по всій довжині.

Важливо стежити за кондомом у процесі. Якщо він скочується під час статевого акту, треба негайно повернути його на місце.

Якщо ж презерватив сповз, потрібно зупинитися, знятий його та взяти новий.

Знімати контрацептив слід одразу після сім’явиверження, поки ще залишається ерекція. Для цього треба його міцно тримати біля основи та зсовувати.

Використаний презерватив потрібно зав’язати та викинути у смітник.

Виробники застерігають – ніколи не можна застосовувати вироби повторно.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-01-03 15:34:02