Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Як позбутися пирію на городі: ефективні способи

З приходом тепла город потребує уваги до себе, навіть якщо на ньому нічого не планується садити. Жуки та бур’яни – головні вороги любителя садівництва. Саме час дізнатися, як вивести пирій з городу.

Як позбутися пирію на городі

Відомо, що пирій – справжній ворог городника. Цей бур’ян здатний витіснити культурні рослини та виснажити ґрунт, у якому росте. Тому діяти потрібно швидко.

Перший спосіб позбутися пирію на городі – це постійно його виривати, коли він тільки починає рости. Можна виривати руками, або ж користуватися вилами, і навіть плоскорізом. Головне – прибирайте з корінням і не нашкодите культурним рослинам.

Зараз дивляться

Навіть бур’ян можна витіснити з ґрунту – для цього потрібно використовувати сидерати – люпин, гірчицю і фацелію. Вони зможуть відвоювати землю у пирію і не дадуть йому розростися.

Третій спосіб – ефективний засіб від пирію на городі. Можна використовувати підручні засоби – розведіть 1 кг солі в 10 л води та полийте ділянки з пирієм.

Або ж змішайте 200 мл оцту з 10 літрами води та полийте пирій розчином.

Також можна використовувати просто окріп. Головне – не нашкодити ґрунту й удобрити його, якщо планує засіяти щось інше.

Утім, проблем на городі може бути вдосталь і без бур’янів. Факти ICTV детально розписали, як і чим підживити розсаду помідорів.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-04-23 12:53:12