Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

хто має стати на облік і коли

Фото: Факти ICTV

Українці, яким виповнилося 17 років, мають стати на військовий облік. Якщо юнаки цього не зробили з певних причин, тоді їх оповіщатимуть за місцем реєстрації за допомогою повісток, з метою прибуття в ТЦК і СП.

Військовий облік призовників 2024

Про це повідомили в Сухопутних військах ЗСУ з посиланням на статтю 14 закону Про військовий обов’язок і службу, згідно з яким щороку протягом січня – березня беруться на військовий облік українці чоловічої статі, яким виповнюється 17 років.

– Взяття громадян України на військовий облік призовників здійснюється у районних (міських) територіальних центрах комплектування та соціальної підтримки за місцем проживання, – йдеться у повідомленні.

За інформацією Сухопутних військ ЗСУ, українці зобов’язані особисто прибути до ТЦК і СП для взяття на військовий облік у термін, визначений у повістці, та подати необхідні документи, перелік яких установлюється Міністерством оборони України.

Зараз дивляться

Юнаків, які не стали на військовий облік, оповіщатимуть повістками за місцем реєстрації, щоб вони приїхали до ТЦК.

У Сухопутних військах ЗСУ запевняють, що постановка на військовий облік не має відношення до мобілізаційних заходів в Україні, які тривають зараз.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-05-28 19:13:09