Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Холодна погода – теплі серця: Кока-Кола дарує мільйон пляшок напою для незахищених українців

Благодійники продовжують робити добрі справи та допомагати українцям у важкі часи. Компанія Кока-Кола вирішила допомогти людям, що постраждали від війни та опинилися у складних життєвих ситуаціях, щоб подарувати їм трохи радості й затишку на зимові свята.

Для цього компанія Кока-Кола Беверіджиз Україна виготовила партію з 1 мільйона півторалітрових пляшок напою Кока-Кола зі спеціальною позначкою на етикетці – Для тебе. Напій з особливої серії роздають українцям, які опинилися в скруті, щоб хоч трохи їх підбадьорити.

Владислав Колісник, працівник і волонтер компанії Coca-Сola, розповів:

Зараз дивляться

– Це особливі пляшки. Для допомоги українцям компанія Coca-Сola спеціально виготовила 1 мільйон пляшок. Їх унікальність полягає в тому, що була розроблена нова етикетка з позначкою, що це Кока-Кола саме Для тебе.

Благодійна акція охопила всю Україну. Напередодні свят компанія Кока-Кола приєдналася до волонтерів шотландської організації Siobhan’s Trust і благодійного фонду М.Р.І.Я, щоб пригостити українців смачною піцою та напоєм Coca-Сola.

За час повномасштабної війни волонтери шотландської організації Siobhan’s Trust та благодійного фонду М.Р.І.Я. виготовили півтора мільйона піц. У лютому 2022 року вони годували вимушених переселенців на польському кордоні. Потім вантажівка намотала Україною десятки тисяч кілометрів. Волонтери пригощають піцою жителів прифронтових і звільнених територій, які постійно обстрілює ворог.

Напередодні свят благодійні організації та компанія Кока-Кола завітали до міста Дергачі Харківської області з кухнею на колесах.

Ніна Євтушенко, директорка благодійного фонду М.Р.І.Я, говорить:

– Проєкт діє завдяки донатам людей з усього світу. Це великі компанії, які донатять піцу для українців. Зараз маємо честь взяти участь в проєкті Один мільйон пляшок від Сoca-Сola. Напередодні свят ми роздаємо не тільки піцу, а й Кока-Кола, це круте комбо, яке можемо зробити разом.

У пічках одночасно готували кількадесят піц – гостинці для жителів Дергачів від шотландських благодійників. Це волонтери з Америки, Великої Британії, Кореї. Один з волонтерів, 57-річний Кевін – з Африки. На ньому українська вишиванка, на руці – тату з гербом України. Наша мета – напекти не менш ніж тисячу штук піц, кажуть Санти.

Хочеш відпочити? Заходь на Факти.GAMES!

Кевін Фішер, волонтер із Зімбабве, прокоментував:

– Важливий будь-який вклад – маленький чи великий. Ми підтримуємо Україну, бо важливо показати всьому світу, що волонтери звідусіль стоять поряд із вами. Ми продовжимо їздити по всіх куточках країни – від Херсона, Харкова до Одеси, і допомагати вам.

Дергачівська громада межує з Росією, значна її частина була окупована, майже вся громада – понівечена обстрілами. Волонтери кажуть – сюди не могли не приїхати.

Люди смакували неймовірною піцою з Кока-Кола та ділилися враженнями, що це хоч і маленьке, але свято, яке зігріває душу в складні для України часи.

Привезли гостинці й до міста Чернігів, щоб надати їх людям, які потребують допомоги. Благодійники відвідали модульне містечко, в якому мешкає багато людей, що постраждали від війни. Тут проживає майже сто осіб. Це переважно пенсіонери, які лишилися без домівки. Кожен із них чекає на допомогу та підтримку.

Тутешні жителі ледь виживають на мізерну пенсію, тож тішаться, коли їх підтримують волонтери. Цими людьми опікується Український Червоний Хрест разом із благодійниками. Сьогодні вони знову привезли гуманітарну допомогу: засоби гігієни, а також напої з особливої партії Кока-Кола.

Наталія Силенок, голова Чернігівської обласної організації Українського Червоного Хреста, зазначила:

– Червоний Хрест постійно підтримує людей, задовольняючи їхні базові потреби. Цього разу ми привезли гігієнічні набори. Також до нас долучилася компанія Кока-Кола, яка надала свою продукцію до свят, щоб трішечки підтримати та допомогти людям.

Таку підтримку благодійники обіцяють і надалі.

З перших днів війни компанія Coca-Сola допомагає українцям, які постраждали від російської війни. Благодійники передавали генератори й мобільні котельні, постільні комплекти та продуктові набори. Також Кока-Кола відбудовує зруйнований дитячий садочок на Київщині.

Загалом від початку повномасштабного вторгнення компанія надала допомогу українцям на понад 30 мільйонів доларів. А щоб у святкові дні подарувати трохи радості, виготовили спеціальну серію з 1 мільйона пляшок напоїв з написом Для тебе.

Фото: Siobhans Trust

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-01-06 10:34:32