Будівельні матеріали м.Ніжин
Компанії України

Встановлення імплантів зубів: все, що потрібно знати

Кожен з нас може стикнутися з такою неприємною ситуацією, як втрата одного або декількох зубів. У такому випадку є декілька можливих варіантів вирішення проблеми, одним з яких є імплантація. Встановлення імплантів зубів у Києві є сучасним та ефективним способом лікування, завдяки чому його вибирає більшість кваліфікованих стоматологів. Проте для багатьох пацієнтів така операція все ще залишається страшною та невідомою, у зв’язку з чим вони відмовляються від її проведення. Але якщо точно знати, що являє собою імплантація, яким є цей процес і яких результатів можна досягти з його допомогою, вже буде не так страшно. Ознайомтесь з основними моментами, які допоможуть вам зробити правильний вибір назустріч гарній і здоровій посмішці.

Основні переваги встановлення зубних імплантатів

Сьогодні встановлення імплантів зубів є досить поширеною процедурою, яка підходить для різних пацієнтів з проблемами різного ступеню тяжкості. Зубний імплант являє собою титановий або інший металевий пристрій, який встановлюють під тканину ясен ротової порожнини. Коли імплантат встановлено правильно та закріплено в щелепній кістці, він стає постійною частиною ваших зубів. Це може забезпечити чудову підтримку слабких, розхитаних або відсутніх зубів. Імплантати часто використовуються для заміни зубів, втрачених через хворобу, травму або карієс.

Серед переваг, якими характеризується процедура встановлення зубного імпланту, слід зазначити такі моменти:

 • Довговічність. Зубні імплантати можуть служити набагато довше, ніж альтернативні способи заміщення втрачених зубів. Вони мають показник успішності понад 97%. Користуватися ними можна протягом 10 років і більше.
 • Запобігає втраті кісткової маси. Зубні імплантати можуть допомогти запобігти втраті кісткової тканини, яка виникає після втрати зуба. Це може відбуватися, якщо на місці відсутнього зуба щелепа більше не відчуває навантаження в цій частині рота. З часом ваше тіло руйнує та знову поглинає частину кісткової тканини.
 • Природний вигляд і відчуття. Зубний імплантат по своїй суті є штучним коренем вашого зуба. Оскільки такий спосіб лікування допомагає імітувати зовнішній вигляд природного зуба, пацієнт може відчувати себе набагато комфортніше.
 • Збереження сусідніх зубів. За відсутності одного зуба навколишні можуть мігрувати, що, в свою чергу, може спричинити проблеми з прикусом і здатністю жувати. Імплантат може заповнити щілину між зубами та підтримувати здоров’я оточуючих зубів, запобігаючи їхньому зсуву.

Не дивлячись на велику кількість переваг, деяких пацієнтів може лякати сам процес імплантації, який здається занадто довгим, болісним і дороговартісним. Проте це зовсім не так, як здається на перший погляд.

Як відбувається операція з імплантації зубів

Перш ніж розпочнеться операція, до неї потрібно підготуватися. Зокрема, потрібна детальна консультація стоматолога, щоб підтвердити, що ви можете замістити зуб таким способом і не маєте протипоказань до проведення процедури. За наявності пошкоджень зубів треба їх пролікувати.

Надалі на пацієнта очікують такі етапи процедури з імплантації:

 • видалення пошкодженого зуба за необхідності;
 • пересадка кістки, якщо це також необхідно;
 • встановлення імплантату;
 • загоєння і зростання кісток;
 • встановлення конектора для штучного зуба;
 • зцілення ясен;
 • розміщення нового штучного зуба.

Слід зазначити, що вартість встановлення імплантів зубів не є настільки великою, як дехто вважає. Сьогодні стоматологи пропонують різні види імплантатів, а також різну технологію їхнього встановлення. Вартість буде підбиратися залежно від індивідуальних потреб пацієнта та його бюджету.