Компанії України

Volkswagen Golf IV: чому він так подобається українським водіям?

Будівельні матеріали м.Ніжин

З конвеєрів німецького автомобільного концерну Volkswagen AG в період 1997-2004 рр. зійшло більше ніж 4 млн автомобілів компакт-класу Volkswagen Golf IV. Машина була розроблена на платформі А4 і стала однією з найпопулярніших моделей в сегменті невеликих компактних авто.

Особливості моделі

 

Навіть сьогодні на ринку вживаних автомобілів можна купити Гольф 4 з 3 і 5 дверима, що випускаються в таких кузовах:

  • універсал;
  • кабріолет;
  • хетчбек.

Автомобіль отримав 4 основні варіанти комплектації: Highline, Comfortline, GTI та Trendline. Модифікацію GTI виробник обладнав турбодвигуном 1,8 л, а Highline — VR5-мотором об’ємом у 2,3 л. Модель зразка 1998 року отримала VR-подібний двигун з 6 циліндрами на 2,8 л і 204 к. с, а також повнопривідну трансмісію 4Motion.

Попри те, що Гольф 4 став більше своїх попередників, традиційні пропорції, властиві машинам сімейства Golf, збереглися. Гольф IV став першим представником серед невеликих машин концерну, кузов якої був виготовлений повністю з оцинкованої сталі. Цікавий факт: Гольф 4 версії 1998 року в європейський ринок потрапив під ім’ям Bora, а ось на північноамериканському він відомий як Jetta IV.

У Європі випуск Гольфа «четвірки» тривав до 2004 року. Потім йому на зміну прийшов Volkswagen Golf Mk5. А ось в Китаї, Мексиці та Південній Америці модель Golf IV продовжували виробляти аж до 2010 року.

Зведені технічні дані про Golf IV

Технічні характеристики:

  • двигун — бензиновий (від 1,4 до 3,2 л) і дизельний (1,9 л);
  • трансмісія — механіка, автомат, тіптронік, DSG;
  • кліренс — 130 мм;
  • вага — 1215 кг;
  • максимальна швидкість — від 160 до 290 км/год.

Незважаючи на те, що останній Гольф «четвірка» зійшов з конвеєра понад 10 років тому, він досі входить в число найбільш затребуваних машин серед вітчизняних автолюбителів. У цьому легко переконатися, проаналізувавши пропозиції найбільшого в Україні сервісу OLX: тут щодня з’являються нові оголошення щодо купівлі-продажу Гольфів самих різних модифікацій.

Магазин Автозапчастин м.Ніжин