Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Вихід ЗСУ з Авдіївки – СЗГ показали фото з коксохіму під час оборони Авдіївки

Бійці 3-го полку Сил спеціальних операцій ЗСУ показали кадри з Авдіївки, зроблені до виведення особового складу з міста через десять років після його героїчної оборони.

На фотографіях українські захисники відобразили Авдіївський коксохімічний завод, який в останні роки служив укріпленням.

— Військовослужбовці полку успішно працювали на різних позиціях, роблячи свій внесок в оборону цього східного рубежу. Вдячні кожному воїну та пам’ятаємо про кожну втрату, – підписали пам’ятні знімки українські захисники.

Також військові нагадали, що Силам оборони за останні два роки вдалося знищити в Авдіївці колосальну кількість особового складу супротивника та його бойової техніки, і це не фінал.

Зараз дивляться

— Повернемо усі українські землі та помстимось за всіх Героїв, які віддали життя за свободу нашої країни! – запевнили бійці Сил оборони.

Вихід українських військ з Авдіївки

17 лютого головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський віддав наказ про виведення українських військ з Авдіївки через ситуацію навколо міста та з метою збереження життя та здоров’я військових.

За словами Сирського, підрозділи, які хоробро тримали оборону Авдіївки,  будуть переведені на інші, вигідніші рубежі.

Сирський зазначив, що українські захисники гідно виконали свій військовий обов’язок, зробили все можливе для знищення найкращих російських військових частин та завдали ворогові значних втрат у живій силі та техніці.

Втрати РФ в Авдіївці з 10 жовтня 2023 року

  • особовий склад – 47 186 осіб;
  • танки – 364;
  • артилерійські системи – 248;
  • бойові бронемашини – 748;
  • літаки – 5.

Фото: ССО ЗСУ

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-02-20 23:43:52