Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Виробництво Patriot можуть перенести в Україну – що відомо

Перенести до України виробництво систем Patriot цілком реально. Ба більше, щодо цього процесу вже давно тримають переговори.

Про це заявила посол України в США Оксана Маркарова в ефірі телемарафону Єдині новини.

Україна може виробляти Patriot – що відомо

За її словами, будівництво на території України заводів для виробництва західних систем протиповітряної оборони є цілком можливі.

Зараз дивляться

— Така задача у нас стоїть і від президента, і від міністра оборони. Переговори ці ведуться досить предметно з моменту останнього візиту президента в США, після цього наші компанії зустрічалися. Це вже дуже предметна робота, – сказала посол.

Вона зазначила, що не може озвучити якісь межі, але запевнила, що процес намагаються прискорити.

— Це абсолютно реально. Є багато компаній, я зараз говорю не про Patriot, а про інші спроможності, які вже розпочали будівництво чи спільні проєкти з українськими компаніями вдома. Ми будемо активно працювати, щоб це стосувалося всіх спроможностей, включно з такими складними як Patriot, – сказала пані посол.

Вперше Маркарова озвучила про ймовірне виробництво ЗРК Patriot в Україні та ракет до них в інтерв’ю Європейській правді.

Вона заявила, що питання спільного виробництва Patriot було одним із найобговорюваніших під час візитів президента Володимира Зеленського до США у вересні та грудні 2023 року.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-04-23 20:29:52