Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Василь Вірастюк офіційно розлучився з дружиною та показав нову обраницю

Спортсмен і народний депутат України Василь Вірастюк повідомив, що офіційно розлучився зі своєю другою дружиною Інною. Також він вперше показав нову обраницю Ірину.

Василь Вірастюк вперше показав фото нової коханої

На особистій сторінці в Intstagram спортсмен повідомив, що завершився шлюборозлучний процес, який тривав з жовтня 2022 року.

За словами Вірастюка, тепер він відкрито може говорити про те, що перебуває в стосунках. Він опублікував фото, на якому можна побачити Ірину, нову кохану спортсмена.

Зараз дивляться

– Я в стосунках. Сьогодні я можу говорити і писати про це відкрито. Закінчився нескінченний судовий процес, який тривав ще від жовтня 2022 року. Ще 10 травня Печерський суд м. Києва ухвалив остаточне рішення щодо розлучення, і за 30 календарних днів, а саме 11 червня рішення набирає чинності, — написав Вірастюк.

Зазначимо, що Василь Вірастюк не вперше розповідає про нову обраницю. У квітні він зізнався, що вони з Іриною виховують сина Володимира, який народився минулого року.

Їхні стосунки почалися, коли колишня дружина Вірастюка Інна разом із дітьми виїхала за кордон під час повномасштабної війни. За словами спортсмена, він сприйняв її рішення виїхати з України, як “зраду”.

Про розлучення Вірастюка з дружиною Інною стало відомо у жовтні 2023 року. Вони перебували у шлюбі 15 років. У пари народилося двоє синів – Олег і Олександр. Також у Вірастюка є ще один син Адам від першого шлюбу.

Фото: Василь Вірастюк

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.


Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-06-15 15:29:10