Будівельні матеріали м.Ніжин
Компанії України

Вакансії Ніжина для осіб без досвіду: як розпочати власну кар’єру

Кожен рік в Україні гостро постає питання працевлаштування молодих спеціалістів. Останні не завжди можуть знайти роботу за спеціальністю. Тому шукають вакансії для набуття хоча б мінімального трудового досвіду. Ніжинський ринок праці пропонує таким пошуковцям значну кількість роботи з достойною оплатою.

 

Місто займає передові позиції серед населених пунктів подібного типу по показнику працевлаштування молодих спеціалістів. Підхожа робота в Ніжині знайдеться для пошуковців без досвіду в різноманітних сферах діяльності. Пошук пропозицій експерти рекомендують виконувати за допомогою сервісу OLX Робота.

Робота для ніжинських чоловіків без досвіду

Найпопулярнішою вважається робота вантажником. Такий вид діяльності можна суміщувати з навчанням. Таким чином студенти набираються досвіду під час перебування в учбовому закладі. Зазвичай прийом на роботу вантажників проходить шляхом співбесіди кандидата з помічником керівника чи безпосередньо начальником. Серед вимог роботодавців до такого персоналу варто відзначити:

 

  • наявність фізичної сили та витривалості;
  • чесність, порядність, пунктуальність;
  • здатність самоорганізовуватися при відсутності бригадира.

 

Дана робота не потребує кваліфікації. Деякі підприємства за умови плідного співробітництва пропонують кар’єрний розвиток.

Вакансії для ніжинських жінок без досвіду роботи

Частіше за все жіноча частина молодих спеціалістів йде працювати у кол-центри. Для отримання подібної роботи необхідно попередньо скласти детальне резюме. Роботодавці бажають бачити у своєму штаті жінок із такими особистісними якостями:

 

  • неконфліктністю, здатністю мирно вирішувати спірні ситуації;
  • комунікабельністю, вмінням працювати у команді;
  • здатністю до швидкого навчання.

 

За стажерами у кол-цетрах зазвичай прикріплюються досвідчені колеги. Також новим працівникам доступні безплатні навчальні матеріали. 

Яка ще робота підійде жінкам?

Поширена практика прийому молодих спеціалістів у якості менеджерів різноманітних проєктів в соцмережах. Такий вид зайнятості може бути дистанційним. Подібна робота зазвичай доволі непогано оплачується. Для реалізації проєктів у соцмережах роботодавці часто набирають креативних працівників. Детальніше про дану професію можна дізнатися на сервісі OLX.

Магазин Автозапчастин м.Ніжин