Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

В Україну доставлено омікроноспецифічну вакцину – МОЗ

В Україну завезли омікроноспецифічну вакцину, яка буде доступна у пунктах щеплення з наступного тижня. Про це заявив заступник міністра охорони здоров’я, головний державний санітарний лікар України Ігор Кузін.

Захист від інфекцій

Він також повідомив, що наразі на території країни зафіксовано різноманітні варіанти Омікрону, їхня кількість зросла з 13 до 17.

Згідно статистики МОЗ, за період з жовтня в Україні зареєстровано майже 80 тис. випадків Covid-19, а середньотижнева госпіталізація становить близько 4 тис. пацієнтів. Внаслідок коронавірусу померло 343 людини, у тому числі 2 дітей віком до 17 років.

Зараз дивляться

Аби захиститися від інфекції, головний санітарний лікар закликав громадян, особливо з груп  ризику, негайно здійснити щеплення, якщо цього ще не було зроблено раніше або оновити вакцинальний курс.

Адже щонайменше 12 млн українців наразі не отримали другий бустер. Це означає, що імунітет може не впоратися з коронавірусом.

Вакцинація проти Covid-19 безкоштовна. Щеплення доступне не лише омікроноспецифічною вакциною Pfizer, а й іншими, зокрема Johnson.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2023-12-08 16:53:35