Будівельні матеріали м.Ніжин
Компанії України

Усе, що треба знати про блендери

Сьогодні блендер можна впевнено назвати приладом із категорії Must Have. Принцип його дії простий і зрозумілий: електричний двигун обертає вал, до нього кріпляться різні насадки. Саме так відбувається подрібнення чи змішування продуктів. 

Вал може обертатися на швидкості від 10000 до 20000 обертів за хвилину. Основною насадкою є ніж, який може бути одинарним чи подвійним, а за формою — прямим чи вигнутим. Що більше лез, то швидше та якісніше відбувається подрібнення. 

Часто до стандартної комплектації приладу входить ще й вінчик, який призначений для збивання тіста, білків чи інших рідких продуктів. Якщо часто випікаєте чи готуєте повітряні муси, то вам варто купити блендер саме із такою комплектацією.

Як блендер допоможе урізноманітнити меню 

Блендер є незамінним приладом для професійних кухарів. Але й на домашній кухні він не менш важливий, адже із його появою можна зробити раціон більш різноманітним і вишуканим. Наведемо декілька прикладів використання цього кухонного гаджету: 

  • Приготування соусу песто. Замість стандартних макаронів на вечерю вже можна подати пасту в італійському стилі. 
  • Приготування ягідного сорбету чи вершкового морозива. Адже в якості домашніх смаколиків завжди можна бути впевненим. 
  • Холодний суп гаспачо. Ця страва походить з іспанської кухні, проте відмінно смакує українцям — особливо у спекотні літні дні. 
  • Швидке шаткування великої кількості овочів для салатів чи консервації. Із цим завданням легко впорається стаціонарний блендер із відповідними насадками. 

Це далеко не всі варіанти використання блендера вдома. Але вже й цього достатньо, щоби сказати, що цей прилад стане корисним для всіх, хто сам готує їжу. 

Стандартні та нестандартні функції 

Використовуючи блендер можна «врятувати» тісто для млинців, швидко позбавившись небажаних грудочок. Також можна подрібнювати горіхи чи сухофрукти для приготування домашніх цукерок чи фітнес-батончиків. 

У чаші блендеру можна легко готувати м’ясний чи рибний фарш. Цей процес не потребує багато часу, адже одночасно можна подрібнювати всі необхідні інгредієнти.

Серед непоширених функцій блендерів можна виділити такі: 

  • нарізка овочів кубиками; 
  • отримання соку; 
  • фігурна нарізка овочів і фруктів. 

Якщо зацікавлені саме в цих функціях, то варто шукати модель, що зможе виконати навіть такі нестандартні завдання. 

Окремо варто відзначити моделі блендерів, що мають вбудований нагрівальний елемент. Завдяки цьому побутовий прилад може навіть розморожувати продукти та готувати прості страви. 

Наприклад, легкий овочевий суп чи пюре із кабачка. А потім уже термічно оброблені компоненти можна легко перетворити на крем-суп чи пюре і насолоджуватися смачною та корисною стравою, під час приготування якої не довелося забруднити велику кількість посуду.