Україна отримала сенсаційного суперника в 1/4 фіналу ЧС-2024 з футзалу

Збірна України з футзалу у чвертьфіналі чемпіонату світу-2024 зустрінеться з командою Венесуели.

Напередодні синьо-жовті здолали Нідерланди з рахунком 3:1 та чекали на переможця матчу 1/8 фіналу Мундіалю між Іспанією та Венесуелою.

ЧС-2024 з футзалу: Іспанія – Венесуела

Іспанці підходили до матчу у статусі абсолютного фаворита, адже посідають третю сходинку світового рейтингу та є чинними бронзовими призерами Євро-2022.

Венесуельці – чинні бронзові призери Копа Америки з футзалу, хоч у рейтингу йдуть на 21-му місці. Команда з Південної Америки лише вдруге грає на Мундіалі – до плейоф на ЧС-2024 вони вийшли через рейтинг третіх місць.

У першому таймі іспанці були значно активнішими, значно перевершивши опонентів за кількістю ударів – 27:9.

Однак у рахунку вдалося повести венесуельцям. Автором першого голу на 13-й хвилині став воротар Хосе Віялобос, який від власних воріт перекинув голкіпера суперників.

На початку другого тайму збірна Іспанії відновила паритет у грі завдяки голу Рауля Гомеса. Але фінальну крапку у матчі Іспанія – Венесуела поставила все ж команда з Південної Америки. Переможний гол записав на свій рахунок Віктор Карреньйо.

Україна – Венесуела: коли матч

Матч за вихід до півфіналу чемпіонату світу з футзалу між Україною та Венесуелою відбудеться у неділю, 29 вересня. Початок – о 18:00 за київським часом.

Для України це другий вихід до чвертьфіналу Мундіалю, а Венесуела на цій стадії зіграє вперше.

Переможець цього матчу у півфіналі зустрінеться з переможцем зустрічі між Бразилією та Іраном або Марокко (чвертьфіналіст у парі Іран – Марокко визначиться 26 вересня).