Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

тренер України з боксу про рішення МОК

Головний тренер збірної України з боксу Дмитро Сосновський засудив рішення МОК допустити до літньої Олімпіади-2024 у Парижі росіян та білорусів у “нейтральному” статусі.

Фахівець сказав, що росіяни не мають бути допущені до Олімпійських ігор, поки РФ – країна-агресор та вбиває наших людей.

— Немає їм виправдання. Вони винні всі, вся їхня нація. Немає добрих і поганих. Для мене це рішення — абсурдне і неприйнятне. Ми не можемо з ними перебувати, нейтральний чи ні — вони росіяни. Що змінюється від того, під яким вони прапором, – сказав Сосновський.

Він наголосив, що лише у національній дорослій команді з боксу загинули “п’ять-шість чоловік”. Крім того, росіяни зруйнували десятки спортивних об’єктів в Україні.

Зараз дивляться

За словами Сосновського, МОК суперечать самі собі, адже розірвали відносити з Олімпійським комітетом Росії, проте допускають до участі російських спортсменів: Вони ж Росію представляють, не має значення, який у них прапор. Вони ж не відмовляться від того, що вони — росіяни.

Що планує робити збірна України з боксу

За словами Сосновського, було вирішено, що там, де виступають росіяни в боксі, ми не беремо участь.

— Моя позиція як тренера: я не буду перебувати в одному приміщенні, виходити в один ринг (з росіянами, – Ред.). Якби щось змінилося, я не їхатиму на ці змагання. Тренери особисті — якщо захочуть, я не можу заборонити. Моя точка зору незмінна, – зазначив він.

МОК допустив росіян до Олімпіади-2023

8 грудня Міжнародний олімпійський комітет повідомив, що атлетів із РФ та Білорусі допустять до Олімпіади-2024 у “нейтральному” статусі.

Представники країн-агресорів зможуть виступити лише в особистих змаганнях. Команди до участі допущені не будуть.

Хочеш відпочити? Заходь на Факти.GAMES!

В комітеті зауважили, що станом на 8 грудня 2023 року лише 11 “нейтральних” спортсменів виконали критерії допуску для участі в Олімпіаді-2024 – вісім атлетів мають паспорт РФ, ще три – Білорусі.

Фото: ФБУ

Джерело: Суспільне

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2023-12-09 17:46:26