Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Тоня Матвієнко показала одне з останніх аудіоповідомлень Ніни Матвієнко

Співачка Тоня Матвієнко згадала одні з останніх слів своєї матері Ніни Матвієнко.

Одне з останніх аудіоповідомлення Ніни Матвієнко доньці

За словами Тоні, Ніна Митрофанівна спілкувалася в месенджерах голосовими повідомленнями. Доньці вона також надсилала їх. В одному з останніх вона сказала Тоні, що любила життя, але не встигла нажитися, оскільки постійно працювала і чимось займалася.

– Не помітила, коли воно закінчилося так швидко. Потрібно було мені щороку ходити перевірятися, але нічого ж не боліло, що перевіряти? Моліться за Україну, вона гідна цієї молитви. Я вперше відчула, що я її дитина. Вибач. Якби могла, притиснула б до серця всю. Там стільки квітів для неї всередині, стільки ніжності й болю. Щодня з нею говорила, просила поносити мене довше, – плачучи сказала Ніна Матвієнко.

Тоня поділилася, що Ніна Митрофанівна новину про хворобу сприйняла, але фізично переживала складно і боляче, кажучи, що краще одразу померти.

Зараз дивляться

Згадала вона й останню розмову з мамою. Каже, артистка тоді вже не розмовляла.

– 6 жовтня. Вона не розмовляла вже, я плакала, цілувала її, розповідала, що в мене відбувається. Я вже тоді почала худнути, показувала їй. У неї усвідомлені очі були, – поділилася Тоня.

Раніше Тоня розповіла, як вони дізналися про хворобу матері Ніни Матвієнко. Це було 8 серпня. Артистка стала себе погано почувати, у неї болів живіт, а тому довелося викликати швидку.

Діагноз Ніни Митрофанівни став повною несподіванкою для всіх, адже вона була дуже активною та енергійною людиною. За словами лікарів, у артистки майже чотири роки була хвороба.

Фото: Тоня Матвієнко

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.


Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-01-05 17:55:25