Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Tesla почне продажі робота Optimus до кінця 2025 року

Компанія Tesla почне продажі робота-гуманоїда Optimus до кінця 2025 року. Вони здатні виконувати базові завдання з різними предметами.

Tesla почне продаж робота Optimus: коли чекати

Про плани щодо нової розробки заявив сам глава компанії Ілон Маск. За його словами, людиноподібний робот все ще перебуває на стадії розробки і тестування, але на наступний рік очікуються великі плани. Optimus – не єдиний у такому роді робот, здатний замінити людину у повторюваних завданнях. Наприклад, Boston Dynamics вже довгі роки створюють свій аналог, який вже здатний виконувати акробатичні трюки, самостійно пересуватися і реагувати на навколишнє середовище.

Що стосується Маска, то він заявив інвесторам, що його робот зможе працювати на заводі вже до кінця 2024 року.

Зараз дивляться

Ще в грудні 2023 року Tesla показала робота Optimus Gen 2, який здатний автономно сортувати речі, і цього його не потрібно навчати. До речі, у топової версії датчики і приводи вироблені компанією Tesla.

Нагадаємо, що у квітні Boston Dynamics представила нового робота Atlas. Він повністю електричний і має шарнірні з’єднання. До речі, інженери вирішили не обмежувати його в рухах, як це спостерігається в людському тілі. Новинка позбавлена дротів, а в його обличчя вбудований кільцевий світильник.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-04-24 17:06:27