Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Святослав Вакарчук показався на вулиці, названій на честь батька

Лідер гурту Океан Ельзи Святослав Вакарчук сфотографувався на вулиці, названій на честь його батька. Вулиця імені Володимира Вакарчука розташована у Галицькому районі Львова.

Святослав Вакарчук показався на вулиці імені Володимира Вакарчука

У соціальних мережах лідер гурту Океан Ельзи поділився фото зі Львова. У кадрі він позує на тлі таблички з надписом: вулиця Івана Вакарчука.

Святослав назвав “великим приводом для гордості” те, що вулицю у його рідному місті назвали на честь батька. За словами музиканта, колись він хотів би пишатися своїми дітьми так, як завжди пишався своїм татом.

Зараз дивляться

– Коли іменем твого тата називають вулицю у вашому рідному місті – це великий привід для гордості. Хотів би колись пишатись своїми дітьми так, як завжди пишався їхнім дідусем, – написав Вакарчук.

Зазначимо, що вулиця імені Івана Вакарчука з’явилася у Львові у жовтні 2022 року. Раніше вона мала назву Кіндрата Рилєєва.

Батько лідера гурту Океан Ельзи був багаторічним ректором Львівського університету імені Івана Франка, доктором фізико-математичних наук, заслуженим професором, міністром освіти і науки України (2007-2010). Помер Іван Вакарчук 4 квітня 2020 року, його поховали на Личаківському кладовищі у Львові.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-05-20 13:05:08