Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Starlight Media запускає майстерню шоуранерів Starlight Storylab – де подати заявку

Медіакомпанія Starlight Media запускає майстерню шоуранерів – Starlight Storylab. Наразі оголошено набір, тож кожен охочий може подати заявку та отримати можливість реалізувати себе.

Starlight Media оголошує набір в Starlight Storylab

В майстерні Starlight Storylab талановиті автори під менторством зіркових шоуранерів будуть створювати художні проєкти міжнародного рівня.

Свої сценарні команди збирають –  Євген Тунік (Перші ластівки, Перевізниця), Тала Пристаєцька (Кріпосна, Перші дні), Наталка Ворожбит (Спіймати Кайдаша, Кіборги) та Артем Литвиненко (Нюхач, Зупинити Голіафа, Перші дні).

Зараз дивляться

Майстерня від Starlight Media шукає талановитих шоуранерів / 4 зображення

Як потрапити у Starlight Storylab

Усі, хто відчуває в собі бажання розповідати історії, можуть долучитись до Starlight Storylab. Для цього потрібно подати заявку на сайті. У ній необхідно коротко розповісти про себе та виконати тестове завдання.

Шоуранери переглянуть заявки та оберуть авторів для особистого знайомства. У другому турі вони спілкуються з потенційними студентами та сформують сценарні кімнати. Далі почнуть співпрацю, мета якої – за три місяці розробити біблію, пілотну версію та презентацію серіалу, що зацікавить копродюсерів з усього світу.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-05-21 19:14:18