Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Швеція оголосила про новий пакет допомоги Україні на €120 млн

Уряд Швеції оголосив про надання зимового пакету допомоги для України на загальну суму 1,4 млрд крон (близько €120 млн). Ці кошти спрямують на підтримку місцевих жителів під час зимового періоду.

Про це заявили прем’єр-міністр Швеції Ульф Крістерссон та міністр міжнародного розвитку, співробітництва та зовнішньої торгівлі Йохан Форсселл під час спілкування з журналістами 11 грудня.

Більшу частину грошей, тобто близько 900 млн шведських крон, планують спрямувати до фонду Світового банку для відновлення України. Це допоможе відновити інфраструктуру в сферах енергетики, житлового будівництва, охорони здоров’я та транспорту.

Зараз дивляться

Гроші збираються спрямувати на закупівлю обладнання для опалення та збільшення пропускної здатності української електромережі. Йдеться також про інші заходи, які допоможуть українцям пережити зиму, наприклад, будівництво притулків.

За словами Форсселла, саме це було затребувано українською стороною. Водночас Крістерссон звернув увагу, що це найбільша на сьогодні підтримка в рамках двосторонньої допомоги з боку Швеції.

Водночас Крістерссон попередив про жахливі наслідки, якщо країни Європейського Союзу не зможуть домовитися про розширений довгостроковий бюджет на саміті в Брюсселі цього тижня.

Джерело: SVT

Хочеш відпочити? Заходь на Факти.GAMES!

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2023-12-11 17:48:45