Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

ШІ спрогнозував, яка країна буде найпопулярнішою серед туристів у 2024 році

Штучний інтелект визначив, які туристичні напрямки будуть найбільш популярними у 2024 році.

Аналітики компанії Mabrian за допомогою ШІ дослідили розмови про подорожі в соціальних мережах у період з січня по жовтень 2023 року. Загалом було проаналізовано понад 380 млн згадок про туризм, щоб визначити мотивацію людей до подорожей.

Яка країна Європи буде найпопулярнішою у 2024 році

Італія очолила список з чотирма потенційно популярними напрямками для туристів. Перше місце посів регіон П’ємонт на півночі країни завдяки ідеальному поєднанню культури, природи та гастрономії.

Зараз дивляться

Мандрівників там можуть зацікавити щорічний ярмарок білих трюфелів в Альбі, виноградники Ланге та схили гірськолижного курорту Віа Латтеа. А міжнародний аеропорт Турина дозволяє легко дістатися до регіону з усіх куточків світу.

До десятки найпопулярніших туристичних місць потрапили й три інші регіони Італії – Кампанія, Ломбардія та Емілія-Романья.

Які ще напрямки приваблюватимуть туристів у 2024 році

Друге місце у списку найпопулярніших туристичних напрямків посів регіон Нова Аквітанія у Франції. Він відомий своїми устрицями та виноградниками Бордо, а також ідеально підходить для піших прогулянок та катання на лижах у Піренеях.

На третьому місці завдяки балансу культури і природи опинилася Східна Англія. До визначних пам’яток регіону легко дістатися з Лондона та інших міжнародних аеропортів.

Четверте місце посів ще один французький регіон – Окситанія, де на регіональному поїзді liO можна досліджувати фруктові сади, пішохідні стежки Ле-Пюї-ан-Веле і внесений до списку ЮНЕСКО Лангедокський канал.

Шосте місце посіла земля Північний Рейн-Вестфалія у Німеччині, де розташоване місто Кельн і багато замків.

На восьмому місці опинилося німецьке місто Гамбург, а на десятому – португальська столиця Лісабон.

Джерело: Euronews Travel

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-01-07 15:45:11