Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Шая Лабаф став католиком і збирається стаття дияконом: зміцнив свою віру

Голлівудський актор Шая Лабаф став католиком і збирається стати дияконом. Торжество відбулося напередодні Нового року 2024.

Чому Шая Лабаф став католиком

Про прийняття католицизму актором заявив чернечий орден у США. У Facebook вони опублікували знімки з процесом прийняття віри Шайа Лабафом.

Зараз дивляться

– Ми раді повідомити, що наш дорогий друг Шайа Лабаф повністю увійшов до церкви в минулі вихідні через таїнство конфірмації! Брати францисканці-капуцини з величезною радістю вітають його в лоні Церкви і свідчать про його глибоку прихильність своєму шляху віри, – заявили представники капуцинів.

Повідомляється, що Лабаф відправила в глибоку духовну подорож, перед прийняттям віри в Бога.

– Його рішення повністю увійти в Церкву свідчить про його щире бажання зростати у своїх стосунках з Богом і жити за євангельськими цінностями, – зазначили ченці.

Крім прийняття релігії, в майбутньому Шайа хоче стати дияконом. Про це він мріє ще зі зйомок у фільмі 2022 року “Падре Піо”, в якому він грав італійського священика.

Відомо, що диякон – це помічник єпископів та інших священнослужителів у проведенні богослужінь.

Нагадаємо, що актор виховувався батьком-католиком і матір’ю-єврейкою, був хрещений і пройшов бар-міцву.

Прихід зірки в католицьку церкву стався через майже три роки після того, як Лабафа звинуватили у фізичному та емоційному насильстві над його колишньою дівчиною FKA Twigs.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-01-05 18:19:26