Будівельні матеріали м.Ніжин
Компанії України

Samsung Galaxy Fold: технологічний прорив у світі смартфонів

Гнучкий смартфон Samsung Galaxy Fold від південнокорейського бренду Самсунг — це нова спроба створити інноваційний, сучасний та дуже зручний продукт. Оскільки перша спроба не вдалась, то друга передбачає повне вдосконалення та врахування усіх моментів користування. Придбати можна через інтернет-магазин SamsungShop.

Основні характеристики

Смартфон має чудові характеристики. Коли головний менеджер представляв його на презентації, то вказав не усі технічні моменти Galaxy Fold, а ті чотири, які відрізняють його від інших моделей та конкурентів:

  • Вбудована пам’ять об’ємом в 512 Гб, а оперативна — 12 Гб.
  • 4 380 мА/год — місткість акумулятора, а його вага становить 276 г.
  • В основі корпуса лежить пластик і метал, а доступні кольори — космічний чорний та сяючий срібний.
  • Шість продуктивних камер, які передають високу якість та чіткість картинки – стандартна, широкутна, широкоформатна і надширокоформатна. Це дозволяє робити професійні знімки великого формату, а їх точність та яскравість зберігається на будь-якому пристрої.

В 2019 році вже була перша спроба запустити смартфон із гнучким екраном, але вже на тестовому режимі в користувачів ці пристрої почали виходити з ладу. В продаж перші моделі так і не вийшли, на що розробники дали таку відповідь: «Ми надали користувачам сучасні та дуже прогресивні девайси, але не навчили ними користуватися. Це було нашою помилкою».

В чому різниця?

Одна з основних відмінностей — це покриття екрана. Якщо звичайні смартфони вкриті склом, то у Galaxy Fold вони покриті спеціальною плівкою. Перші користувачі у ролі тестувальників сприймали цей захисний шар як пакування та просто знімали його, через що дисплей зазнавав руйнування. Щоб уникнути цієї проблеми, розробники захистили гнучкі елементи смартфона рамкою по периметру.

В новому Samsung Galaxy Fold вирішили ще одну проблему — потрапляння сміття у шарнірний механізм. А металеві пластини стали захищати гнучкі елементи смартфона від сильного прогинання. «Чи витримає екран постійні згинання?» — поширене питання серед покупців. Розробники Samsung гарантують, що загальна кількість можливого згинання і розгинання екрана становить 200 000 разів! Тобто за один день можна сміливо робити це близько 100 разів протягом 5 років!

Тестувальна група журналістів CNET провела цікавий експеримент і змогла зробити 120 000 згинань внутрішнього екрана. Щоб страхи фанатів розвіялися, компанія запропонувала один безплатний негарантійний ремонт впродовж року після придбання!

Магазин Автозапчастин м.Ніжин