Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Президент відвідав госпіталь і нагородив бійців і медиків орденами

У день Збройних Сил України Володимир Зеленський відвідав поранених бійців, що лікуються в одному з госпіталів столиці. Глава держави висловив подяку за захист України і вручив воїнам високі державні нагороди.

Заслужені відзнаки і герої

Молодшому сержанту Валерію Кучеренку було присвоєне звання Героя України, а він сам отримав орден Золота Зірка за героїчний вчинок у жовтні 2023 року, коли під час штурму ворожої позиції на Луганщині він очолив штурмову групу та особисто знищив ворожі вогневі точки. Однак внаслідок вибуху ворожої гранати боєць дістав важких поранень та втратив руки. Наразі його готують до встановлення біонічних протезів.

Президент також вручив ордени За мужність ІІ та ІІІ ступенів вісьмом іншим бійцям. Протягом зустрічі глава держави цікавився потребами військових та умовами лікування.

Зараз дивляться

Подяка медикам

Зеленський також зустрівся із медичним персоналом та командувачем Медичних сил ЗСУ генерал-майором медичної служби Анатолієм Казмірчуком. Він подякував лікарям за їхню роботу та вручив ордени княгині Ольги ІІІ ступеня та ордени Данила Галицького.

– Хочу подякувати вам від тисяч людей, чиї життя ви зберегли своєю роботою. Я розмовляв сьогодні з хлопцями. Хтось усміхається, хтось хоче знову повернутися на фронт. Та найголовніше, що ви повернули їх до життя. Дякую”, – зазначив Володимир Зеленський.

Джерело і фото:Командування Медичних сил ЗСУ

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2023-12-08 11:55:46